Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 100W | Northern light auto x2 Led full spectrum


Recommended Posts

Zależy od rodzaju i zawartości pierwiastków w tym jednym i tym drugim. 

No npk 2-2-4 to naprawde malo. W sumie zauwazylem ostatnio jak szukalem odżywek ze wiekszosc tych organicznych ma takie albo porównywalne i bio bizz z tych w plynie mimo ze wedlug wielu slaby i tak jest jednym z najmocniejszych organicznych nawozow w plynie. Teraz to głównie coś z pk (fosfor i potas)wysokim. Azotu jak będziesz podlewal tym terra bloom to powinno akurat wystarczyć, ewentualnie jak będziesz widział że na prawdę szybko bierze z liści azot a długo jeszcze będą kwitly to możesz grow-a raz czy tam dwa dac. Ale narazie bez grow-a, w sensie nie kombinuj. No lepiej poczekac niz cos zepsuc ? I ttak masz czas do dawania pk Jeszcze, jak by nie było to pk 13/14 czy inne są zalecane od 5/6 do 9 tygodnia kwitnienia ale to roślina roslinie i odmiana odmianie nie równa a chodzi o to żeby przez dostarczenie większej ilości pk po prostu tworzyły się duże grube szczyty/topy, nie włoski ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeśli martwisz się, że dasz zbyt dużo nawozów to kup sobie ECmetr i wtedy będziesz dokładnie wiedział ile papu im dajesz. Gdy korzystasz z ecmetra masz tabele wartosci EC  na kazda faze wzrostu rosliny ( ja stosuja tabele Green House Seeds bo mam od nich nawozy ) tam masz rowniez podana wartos ph do kazdej fazy wzrostu rośliny. Osobiście traktuje te wartości jako wartości minimalne ?

Na veg i na flo możesz  stosować różne boostery czy " wzbogaczacze".

Na veg można stosować preparaty które pobudzają wzrost korzeni, które pomagają w absorbcji pokarmów (np.Power  Roots) 

Flo też ma swój zestaw boosterow. Możesz tak jak napisał @michal_o dodawać PK. Możesz też stosować tak jak ja Big Buda, to jest zestaw aminokwasów i fitohormonów pobudzający wzrost kwiatów ( puchną ) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

23 minuty temu, bortek napisał:

Triskele jakie dokladnie uzywasz nawozy od ghs?masz namiar na ta tabelke nawozenia 

Używam mineralnych, w zależności czy mam automaty czy fotoperiod, używam Long flowering albo short flowering. Plus PK na kwitnieniu. 

https://shop.greenhousefeeding.com/mineral-en/fertilizers/

Tu masz wszystko dokładnie napisane, łącznie z boosterami:

 

GHF_NutrientsSchedule_Powder.jpg

Edytowane przez Triskele
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie ? to dla nas wartość bazową, czasami w tabeli pisze EC 1,6 a rośliny dostają EC 2,5. To zależy od roślin, jakiemu je poddajemy treningowi. Teraz dodaliśmy CO2 a co za tym idzie, rośliny beda potrzebować więcej pokarmu. Dodaliśmy rozpuszczony O2 do korzeni a co za tym idzie rośliny beda lepiej przyswajały pokarm. 

Przeglądnij nasze fotorelacje, staram się dokładnie opisać, co i kiedy podajemy roślinom, również wartości EC.  

Edytowane przez Triskele
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam.  serdecznie dziękuję za info.  Ziomek(całkiem  spoko Turek)  od którego miałem nawozy leciał na grubo(miał około 400 kwiatów cała górne piętro w domu  i w pt wpadli "koledzy" na darmową Trawka  miał przypał i nie bardzo mogłem się dowiedzieć co i jak.  Ale za niedługo myślę że będę wiedział na teraz znalazłem dwa nawozy z tamtego roku w jednym z nich npk wynosi 4-3-8 a drugi ma 6-4-5 czy na teraz może być czy jednak kupić nowe lepsze, ale to dopiero w przyszłym tygodniu  bo mam trochę roboty zprzeprowadzka i ciężko jakiś czas wygospodarować. I pomału tam też  będę zaopatrywal w sprzęt itd ? pozdro z fartem 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+