Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CLU048 | MeanWell 240W | Auto Blue Cush x 5,Gorilla Glue Auto x3 AirPot + BluMat


Recommended Posts

2 minuty temu, Dzik napisał:

Siadło jak trzeba. Dobre LED + Kokos. kwitną ładnie wyrosły będzie grubo i jak trzeba.

Dlaczego auto?

Planowałeś bio tabsy w kokosie?

Chcialem na szybko bo braklo palenia. Zapytalem sklepu co mnie zaopatrza o biotabsy. Mieszkam w jednym z niewielu krajow w ktorym nie sa dostepne. Beda zatem biotabsy z blumatami w przyszlosci. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No nieźle. Tak po 20 dniu jakby zaczęły szybciej rosnąć. A potem konkretny progres między 25 a 30 i jeszcze większy między 30 a 38. Przez te 8 dni jakby 2 razy objętość zwiększyły. Ja zawsze pod kolorowymi ledami robię wega a dopiero potem pod citizeny. I zawsze w ziemi. Chyba następny raz od razu pod citizeny dam i może też się na kokos porwę. 

Edytowane przez Rysiu
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

16 minut temu, Rysiu napisał:

No nieźle. Tak po 20 dniu jakby zaczęły szybciej rosnąć. A potem konkretny progres między 25 a 30 i jeszcze większy między 30 a 38. Przez te 8 dni jakby 2 razy objętość zwiększyły. Ja zawsze pod kolorowymi ledami robię wega a dopiero potem pod citizeny. I zawsze w ziemi. Chyba następny raz od razu pod citizeny dam i może też się na kokos porwę. 

Wlasnie tak poszly jak mowisz. Nie wiem czy to zaleta 90 CRi czy nie. Od poczatku mowilem ze cree cxb sa przereklamowane. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+