Jump to content
Konkurs Seedstockers.com - Wygraj nasiona ! Read more... ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
grower.com.pl growbox.pl hesi.nl
lolaszek

LED COB citizen@Homebox Ambient

Recommended Posts

Oświetlenie :

Panel Led Grow 150W CITIZEN clu058  3.500K z potencjometrem , faktyczny pobor mocy 138W

Fotoperiod:

24

Box:

Homebox ambioent q80

Podłoże:

Biobizz Light mix

Donice:

5x airpot

Nawozy:

weg - biocanna vega

flo - biocanna flores

biocanna rhizotonic

aptus topbooster

an carboload

an flawless finish

ghe essentials

GHE ph down

shogun calmag

gold a label na plesn / ku*****o 

Wentylacja:

Wyciągający TT

1 x mieszajacy Secret Jardin 30

1 x wlot pasywny

prima klima eco line 100mm 240-360m3/h

rura wyprowadzajaca poza okno

Dodatki :

Sterownik klimatu Superpro AC-2

Miernik PH Milwaukee

Programator czasowy

Stacja pogody

Nawilzacz powietrza PureMate PM908 z jonizatorem powietrza i czujka wilgotnosci

Osuszacz powietrza

Pestki :

northern lightsy, green poison xl

Dodatkowe info:

tbc.

Jak na zdjeciu

large.GOPR0054.JPG.cff57be0ad8214eb1d591dc630fcb42c.JPGlarge.DSC_0087.jpg.69e0b7548bce1895592e0461b3d3f15e.jpglarge.DSC_0086.jpg.f94c93c59edea4b3620621ce0cac1956.jpg

• Upvote 1

czysto i schludnie, to mi sie podoba :) a donice to czasami nie root-pouche?

No fajnie. Który to dzień?

Ja właśnie składam swojego leda na citizenach. Ale clu 038. Miałem drivery 699mA więc clu 038 najbardziej pasowały. Ponoć 159lm/W więc powinny mieć pierdo....cie :)

update, w drugim boxie jak i w tym widze ze musze pryskac brutalnie calmagiem , bo liscie mi wyraznie pokazuja slady niskiego ph, brak calmau, zelaza a to w jednej parze idzie , w tym boxie mniej, nawilzacz niebawem wygina z boxa :) a w jego miejsce wlatuje siostra tych dwoch wiekszych z dolu z drugiego boxa ( o wiele dorodniejsze tam porosly pewnie dlatego ze samopas hehe)

large.GOPR0062.JPG.37fc48a5b9412d1e705820ff9af8c4ec.JPGlarge.GOPR0058.JPG.f6d85c83c4672f61a7586916bc1d4454.JPGlarge.GOPR0061.JPG.55f117515f186aa76f6bb4387e578506.JPG

ja mam pytanie odnosnie tych donic, one sa z filcu, tak? jak je porzadnie podlewasz nie tworzy sie zadna plesn na nich? szczegolnie na wegu, przy wysokiej wilgotnosci powietrza. Jest to pierwszy grow w tych donicach czy juz ktorys kolejny?

a co do roslin, no co tu duzo pisac, ladnie sie krzacza i zdrowo wygladaja :)

8 minut temu, Gucio napisał:

ja mam pytanie odnosnie tych donic, one sa z filcu, tak? jak je porzadnie podlewasz nie tworzy sie zadna plesn na nich? szczegolnie na wegu, przy wysokiej wilgotnosci powietrza. Jest to pierwszy grow w tych donicach czy juz ktorys kolejny?

a co do roslin, no co tu duzo pisac, ladnie sie krzacza i zdrowo wygladaja :)

Mimo iz sie mocza jak wlejesz zbyt mocno to dosc fajnie parują, mialem plesn w kazdej z dwoch upraw tylko na jednym z krzakow i tylko na glownym topie - ale nie w tym boxie tylko w darkroomie <relacja troche nizej> W tym boxie jest potezny wentylator ktory bedzie zamontowany niebawem na gore dmuchajac na nie a dodatkowo wleca dwa corsairy 100mm silenty tylko czekam na listwe z portami usb i okablowanie 3/4pin , w darkroomie tez cos dodac musze - Wazne jest aby otwierac mimo zbicia glowny top aby sprawdzic czy sie tam cos nie robi , ja sie skumalem ze kolor glownego szczytu robil sie innego koloru.

O 26.10.2018 o 17:30, Gucio napisał:

czysto i schludnie, to mi sie podoba :) a donice to czasami nie root-pouche?

tak rout pouch bags australijskiej firmy, uzywam od poczatku i sa lepsze od tych duzych co mam czarnych angielskich i tansze !!!

O 26.10.2018 o 20:09, Rysiu napisał:

No fajnie. Który to dzień?

Ja właśnie składam swojego leda na citizenach. Ale clu 038. Miałem drivery 699mA więc clu 038 najbardziej pasowały. Ponoć 159lm/W więc powinny mieć pierdo....cie :)

Sam nie wiem kolego ale albo czas tak zapierdala albo tak rosna , sam musze to sprawdzic hehe , moze miesiac ale wygladaja na wiecej . Ja sie nie znam w ogole na tych ledach , gosc mi robi te ledy za bardzo rozsadne pieniazki.

O 25.10.2018 o 21:22, Maszyna napisał:

Pełna profeska. Będę zaglądał

Dziekuje

Witam, maja france miesiąc, te dwie schowane nizej 2,5 i 3 tygodnie . Najwyzszy z plantow przybral 11cm w dobe , reszta go widze goni , lampa poszla na samą gore i od szczytow jest okolo 40 cm, bede wiazal ja niebawem o ile sie nie uspokoi , w obu boxach mialem niedobory calmag , w darkroomie leje potrzebujacej 1 ml a wszyskim innym w obu boxach 0,5 ml, kupilem sobie plantmagic magnecal + i tym leje bo ten oprysk od shoguna top sie nadaje do dolistnej profilaktyki, odstawilem na moment obecny trace elements od ghe z racji iz w tym produkcie mam tracy.

Najwyzszy plant od nastepnego podlania oczywiscie dostanie 1ml calmagu , doszedl mi big bud booster ale jego uzywamy miedzy 2-4 tygodniem kwitnienia wiec jeszcze nie to a anastepne podlanie dodaje im ten booster.Na nastepny projekt lecą albo jack herer extreme (wątpliwe) ale przymierzam sie do zabawy z klonami ( bede mial gotowce od kumpla) a w darkroomie raczej beda leciec dalej auto.large.GOPR0118.JPG.3fd2558ed1d94a6f5a2a80043925d620.JPGlarge.GOPR0119.JPG.467a565be1d90504e878a1197b96b8c9.JPGlarge.GOPR0117.JPG.92aa884098c9190ba5e1d349da1aeadf.JPGlarge.GOPR0116.JPG.fd7df0ededdc42ec7292fe57450d76c0.JPGlarge.GOPR0115.JPG.6f7fecde4c8d9e4d85877802eb016d24.JPG

16 godzin temu, Rysiu napisał:

Ładnie idą :)

Dziekuje , wrzuce update jak sie zaczna formowac topy solidniej bo poki co rosliny sie bronią przed zatrzymaniem w rosnieciu - obecnie mam problem w darkroomie ktorym sie nie opiekuje niestety ja - bede wrzucac tam co sie dzieje niebawem.

No u mnie już też siedzą pod citizenem od weekendu i jest ok jak na razie. Z dnia na dzieñ większe. Tyle że ja mam 6x clu038 czyli jakie$ 120W plus kilka niebieskich i czerwonych. Łącznie moc podobna jak u ciebie. Tyle że soczewki nie mam. Jak dużego masz boxa?

13 godzin temu, Rysiu napisał:

No u mnie już też siedzą pod citizenem od weekendu i jest ok jak na razie. Z dnia na dzieñ większe. Tyle że ja mam 6x clu038 czyli jakie$ 120W plus kilka niebieskich i czerwonych. Łącznie moc podobna jak u ciebie. Tyle że soczewki nie mam. Jak dużego masz boxa?

Opis u gory - mam homebox ambient qs80 wymiary 80tka w kwadracie i 160cm h.

fajne te boxy, sam chciałem taki ale mało wymiarów, białe ściany są dużo lepsze do fotek, jak i lepiej odbijają światło. 

mało tego światła u Ciebie, spokojnie jeszcze jedna taka lampe bym dał. 

Edited by Dr Greenthumb

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+