Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

@lolaszek dokładnie te pierwsze dni sa bardzo ważne żeby było chłodno i wilgotno. to najważniejszy proces który wpłynie na jakość, smak. polecam serię filmów z jednym z moich ulubionych raperów Berner - twórca marki Cookies, odmiany Girl Scout Cookies, i jego wycieczki po komercyjnych hodowlach. Tutaj słynni Jungle Brothers i ich opis na suszenie, wilgotność 60% i 14 dni suszenia. Żadnego wet trimming. A co ja będę gadał obejrzyj ziomus. 

https://youtu.be/AnWd2mHedK0

 

Edytowane przez Dr Greenthumb
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

4 minuty temu, Dr Greenthumb napisał:

@lolaszek dokładnie te pierwsze dni sa bardzo ważne żeby było chłodno i wilgotno. to najważniejszy proces który wpłynie na jakość, smak. polecam serię filmów z jednym z moich ulubionych raperów Berner - twórca marki Cookies, odmiany Girl Scout Cookies, i jego wycieczki po komercyjnych hodowlach. Tutaj słynni Jungle Brothers i ich opis na suszenie, wilgotność 60% i 14 dni suszenia. Żadnego wet trimming. A co ja będę gadał obejrzyj ziomus. 

https://youtu.be/AnWd2mHedK0

 

ogladam, 

 

u mnie 19-20 stopni wiekszosc czasu ale to i tak lepiej niz 23-25 , staram sie zbijac ale roznei jest, nie przekraczam 21.5.

 

trymowalem tylko wiataki duze i to o idzie na hash do mrozenia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 27.01.2019 o 06:21, Dzik napisał:

Panie @lolaszek już dawno widziałem że masz rekękę te rośliny to potwierdzają. Szacun.

Dziekuje, osobiscie wiele mam do poprawy , przypalenia , nierownomierny wzrost i te przeklete automaty, wszystko wysuszone w sloikach, jutro bede wazyl ale jest 7 duzych sloikow - mam mnostwo spostrzezen i jeszcze wiecej niewiadomych ale uprawiam dopiero rok czasu - obecnie w boxie ambient zostal AK ktory systematycznie gubi liscie ale juz dostal flush i do kosy max 10 dni . Z propagatora wyszly wlasnie do wiekszej doniczki 2x fat banana i jeden jeszcze czeka na odbicie - green gelato - ktory troche plamkuje ale warunki w boxie sa jeszcze niewyrownane , bogu dzieki to fotoperiody . Co do drugiego boxa to zostal tam LSD ktory rowniez od poczatku choruje i nie wiem co mu jest na moje oko niedobory K i olowiu ktory zamowilem mono bedziemy ratowac ale ona juz puchnie hehe , jutro wrzuce to co mam ze zdjec bo zlamalem karte ku**a microsd i mam mnostwo zaleglosci wszystko na wariata leci obecnie , palenie jest zadowalajace w mocy i smaku ale dajmy im sie pokisic.

 

Takze aby nie pomieszac jutro zamykam obie fotorelacje z podsumowaniem i wrzucam nowe LSD solo w dark roomie - okolo 3 mc ma miesiac od przelaczenia xd 

 

oraz ambient - 2x fat banana & 1 x green gelato fotoperiod ❤️ ,  maja tydzien 

 

jakby sie cos popsulo bo mi te maluchy cos placza a latwo nie maja to mam w zapasie automaty 5x critical i akacze .

 

BTW. dzisiaj kuzyni stwierdzili ze fioletowy pheno NL ktory sie najwiecej kisi w sloiku jest na tyle dobry ze nie pozostawia niedosytu co moge potwierdzic przykurwionym wlasnie saksofonem :) przy suszeniu nie bede sie kierowac ab lodyga sie lamala a zeby byl to dzien przed tym zdarzeniem , wtedy palenie ma w sobie na tyle wilgosci ze nie jest suche i martwe jak idzie do sloikow.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Witam, wrzuce jeszcze fotki wiec prosze przeniesc do zakonczonych , generalnie myslalem ze bedzie wiecej ale jestem i tak zadowolony 

 

1 Northern fioletowy 56 g 

2.Northern wysoki pomaranczowy 61

3.Northern niski 50g

4.Northern z drugiego boxa ten kozacki 72g

5.green poison 41g 

6.ak sciety suszy sie 

 

Biorac pod uwage ze w boxie poczatkowo bylo ciasno i byl przekladane rosliny pomiedzy boxami to wynik zadowalajacy biorac pod uwage ze akacz 40g powinien dac fajnego palenia to w darkrromie zostal LSD ktory puchnie pieknie , wkrotce wrzuce zdjecia w tamtym temacie 

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+