Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

2x Bubble Gum, Critical Kush, Chocolope Kush, HPS 100W, Bio


Recommended Posts

Maty węglowe założone na wentylatory. Nie, temperatury też, ale wiem że jest za duża :D Jak nie mam na to wpływu już, to po to mierzyć, a wilgotności w pokoju mam teraz ok 30%, więc w box'ie będzie trochę więcej, bo pozarastane.

To zależy :D ,ale średnio jakieś 2-3tyg od przełączenia do preflowerów. Wolę sezony pod względem jakościowym, nie muszę świecić 18+ na dobę, a jak coś się zjebie, to mogę rewegować, znów przełączyć na flo, i nie mam karłów :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nawet dość dobrze, trochę czuć, ale przy takich krzakach do nie dziwne, i w końcu jest tylko jedna warstwa, zawszę można by dorzucić drugą, bądź i więcej, tylko wentylator musi być mocniejszy. Mam 2 wentylatory, jeden z nich ma dużą moc, daje ciśnienie ok 40Pa, czyli prawie tyle, ile tanie kanalaki, także wentyl wentylowi nie równy :) , ale trzeba szukać takich z wysokim ciśnieniem statycznym. Chociaż trzeba przyznać, że na pełnych obrotach 12V jest dość głośny, dlatego chodzi cały czas na 9v i jest ok :) 

Mam ten wentyl: http://www.coolermaster.com/cooling/case-fan/blade-master-120/

Ciśnienie to 3.9 mm h2o, czyli 38 Pa.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+