Skocz do zawartości
thc-thc

grower

PC Grow / 30w led Full spectrum/Brainexposion


Recommended Posts

Dla tego ja mówię że automaty indoor to h*j nie biznes. Ani nic naprawić nie można jak się zepsuje, strata prądu w porównaniu do sezonow bo co by nie bylo lampa chodzi 6 h więcej i przede wszystkim "strata" plonu bo mało kto wyciąga z auto ładne plony w porównaniu z sezonami, no i nie wiem czy to prawda ale gdzies czytalem ze majac te same odmiany z tego samego seed banku automata i sezona to sezon jest nie tylko ilościowo pod względem plonu bardziej wydajny to i podobno, podobno z reguły jest mocniejszy z tym że czy to prawda? Hmm.... 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie do końca bym się zgodził i trochę obronie automaty chodź mam do nich negatywny stosunek przez brak kontroli nad okresem wegetacji. ale ludzie naprawdę robią potwory z automatów. myślę że ten dłuższy czas oświetlania może dać wymierne korzyści. kiedyś się interesowałem i siedziałem na forum autoflower network, i wkleje przykład Auto Ultimate od Dutch passion. ten niżej to około 1kg suchego towaru. 

VNqQJbU.jpg

20160510_153432.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przeczytałem o cyklu oświetlenia autora tematu i z tym 12h musisz uważać, bo to co podaje większość  producentów to min. 18h światła, raz tak dosłownie rozregulowalem cykl życia 2 autosów. Jeden żyje do tej pory i co 2 tygodnie zmienia zdanie weg/flo i ma włoski jak na indukcji i ma około 9 miesięcy po 2 miesiącach na 12h wyglądały jak miesięczne, którym 18h się swieci  ?  . Tak jak @Judaista napisał ja mam właśnie takie af'y, jak zetne ostatniego o gdzieś wam przedstawię jak to teraz wygląda?

@Dr Greenthumb nie ma co o takich auto mówić, które dostają na krzaka ponad 1kW różnych rodzajów świateł, bo to już nie jest robione w optymalnych warunkach tylko producenci chcą nas do siebie przekonać takim smokiem ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 godziny temu, VenO_oM napisał:

Przeczytałem o cyklu oświetlenia autora tematu i z tym 12h musisz uważać, bo to co podaje większość  producentów to min. 18h światła, raz tak dosłownie rozregulowalem cykl życia 2 autosów. Jeden żyje do tej pory i co 2 tygodnie zmienia zdanie weg/flo i ma włoski jak na indukcji i ma około 9 miesięcy po 2 miesiącach na 12h wyglądały jak miesięczne, którym 18h się swieci  ?  . Tak jak @Judaista napisał ja mam właśnie takie af'y, jak zetne ostatniego o gdzieś wam przedstawię jak to teraz wygląda?

@Dr Greenthumb nie ma co o takich auto mówić, które dostają na krzaka ponad 1kW różnych rodzajów świateł, bo to już nie jest robione w optymalnych warunkach tylko producenci chcą nas do siebie przekonać takim smokiem ?

to nie są zdjęcia od producenta tylko z forum o którym wspomniałem, pierwsza roślina była pod 300W led i wyszło 500g. sam jestem zdania że auto to sio na outdoor. tak tylko chciałem pozytywne światło na temat rzucić. 

Edytowane przez Dr Greenthumb
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wiem, że to zdjęcie z forum, też zagraniczniaki przeglądam. I też tam widziałem criticala auto z dinafemu bodajże 325g ale przy oświetleniu 700w. Sam robię aktualnie auto i jestem zadowolony ? Producenci do niektórych projektów na a..f.net na pewno mają trochę wspólnego ?

Edytowane przez VenO_oM
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+