Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 90W | Herijuana


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

@joka.menas @SmakMaroca999 Dzieki Panowie 

 

 Tutankhamon

Dzien Uprawy 56

Dzien Kwitnienia 50

Podczas calej uprawy podlewane woda tylko podlane ostatnio dwa razy     dostaly boostery   Topbooster 0.5ml/L -Aptus   Akcelerator Kwitnienia 4ml/L-Hesi  .   Bialy nalot na lisciach powoli sie rozprzestrzenia , przrez co liscie obrywam  i nie chce juz psikac czyms.  

 Jeszcze tydzien i kosa , chociaz jeden poleci na dniach , chce porownac moc Tutenkhamona z Black Holem , ktorego tez po siodmym tygodniu ciolem.

A wracajac do Black Hole to musze powiedziec ze jestem mega zaskoczony i jednoczesnie ciekawy.Niby producent podaje ze szybko kwitnie i dobrze przy tym "pecznieje" . U mnie nie popuchl za bardzo , niepotrzebnie nawozilem, ale za to Moc i sposob dzialania odpowiada mi przy tych 7 tygodniach kwitnienia w 100% .Ciekawy jestem jaka moc bedzie Black Hole mial po 9 tygodniach.  Masakra indyjka , wchodzi odrazu i do pol godziny coraz bardziej, by ostatecznie przeniesc nas wlasnie tam gdzie panuje tylko spokoj , totalne rozluznienie , to tak jakby sie spalo z otwartymi oczami i snilo na jawie. Wchodzisz do kuchni , stoisz nie ma cie dwie minuty ockniesz sie i wiesz ze miales cos zrobic i wiadomo...  Black Hole ma 2-3 % CBD co daje sie odczuc w calym ciele. Zasypianie i jakosc snu na najwyzszym poziomie. Chociaz przy filmie nie muli do spania (moze po 9 tygoniach juz tak ) , nie ma paranoi, schiz czysta przyjemnosc, odstresowanie przez rozluznienie wszystkich kosci ;-) Ogolnie to nie zdazylem go posloikowac przez co w smaku nie byl jakis fruti ale ma potencjal . Najdziwniejsza rzecza u mnie jest to ze prawie za kazdym razem jak wracam z wieczornego  spaceru z vapkiem to na drugi dzien z rana szukam kluczy a klucze w drzwiach od zewnatrz. Jestes a cie nie ma. Ale za to jak juz cos zaczniemy robic z poczatku chaotycznie to robota fajnie trwa i czas spedzony tez.    Takze ciekawy jestem mocy tej odmiany po 9 tygodniach i juz teraz musze powiedziec ze zostaje ona u mnie na stale , gdyz ma dla mnie korzystne dzalanie medyczne, (od czasow herijuany i teraz black hola nie wiem co to bole kregoslupa)  

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!!

 

large.Honeyview_IMG_1398.png.6bc2e8c31d77d9c9e99643ea429b0bfe.png

large.Honeyview_IMG_1399.png.f9fbe6ca9c73219fc2061bd16c8c9305.png

large.Honeyview_IMG_1400.png.3c128b841487a071c6f900bc4bbe037c.png

large.Honeyview_IMG_1413.png.6cf557f7678bb159ac35b4dd7d97fd78.png

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Vito  project goni project za tydzien jak sie box (suszarnia)  zwolni to cos wrzuce , napewno nie w tych duzych donicach ( troche miejsca zajmuja w takich malych boxach ) .Moze 2 sezony albo nizszy soil bed i z 9 klonow . Pozdro

    HARVEST

 Tutankhamon

Dzien Uprawy 62

Dzien Kwitnienia 56

W osmym tygodniu sciety tutenkhamon, ostatni tydzien troche go przesuszylem  pod scinke.Przez cala uprawe sama woda ,dwa podlania z boosterami tylko .  Ogolnie to dobra odmiana na takiego soga w jednej donicy, dobrze puchna  boczne odrosty. Zapach mocny bardzo mi przypomina Sensi Star, cos z opony taka chemia jakas . Temat mozna zamknac , za tydzien jak rusze rozpoczne nowy.  

Podsumowujac caly Project napewno zostaje u mnie Gold Label Special Mix , przy tym medium podlewalem zawsze tak by dolem nic nie wyplywalo  i jak jakies braki lekko widoczne to organica. Bardzo malo roboty przy tym mialem , woda bez regulacji ph . Teraz chce sprobowac taki soil bed z tym ze na dole nie bedzie dziur na odplyw tylko

lozko-folia-keramzyt (warstwa 5 cm)-folia (z paroma dziurkami)-ziemia (warstwa 20 cm) .

Przy tej ziemi bede podlewal lekko by nie przelac  , bez nawozow az do jakis oznak niedoborow.

 

Dzieki za komentarze , pozdrawiam.

 

large.Harvest.png.6bf402af38e2594b176a811f09006877.pnglarge.598ff38997dd5_Harvest(2).png.0a63bf29790a4dd0efef8e7ee16e0033.pnglarge.598ff38ea7827_Harvest(3).png.2c2fecc2668cfb48413b166bb2b7837a.png

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+