Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl meganasiona.pl

Recommended Posts

PS. Wiadomo że wszyscy dzisiaj czerpiemy wiedzę z netu, ale polecę wam książkę, chyba jedyna książka po polsku o naszym hobby. Nawet jak wiesz wszystko co Ci potrzebne to i tak fajnie poczytać. A dla początkujących, zakładających pierwszy swój growbox idealna lektura. 

Nie był to materiał sponsorowany (niestety) :)

IMG_20181003_203329_5.jpg

• Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

I teraz tak będą sobie spędzać czas. A ja zacznę zbierać rzeczy do następnej uprawy, potem jeszcze wszystko ładnie wysprzatać, wyczyścić każdy wentylator itp. 

UP Rośliny mają 3 miesiące od wyjścia z ziemi. Kto lepiej idzie RQS czy Humbolt... Na zdjęciach dwie rośliny od tyłu to faworyci. Po lewej Humbolt , po prawej RQS. Bardzo podobne do siebie a

To mój ostatni post w tej fotorelacji. Można dodać do zakończonych, to już tam według uznania szefostwa. Ile wyszło to nie wiem, nie ważę, nie sprzedaje, wszystko na własny użytek, a tak w ogóle to je

Posted Images

Napewno ciekawa książka , kiedyś sie do niej przymierzałem . 

Jakie science fiction z tymi rurami , podoba sie , wszystko idzie bez filtra w komin :-) Ile namiotów masz , bo bez filtra to chyba jeden taki wentylator by sobie poradził z dwoma namiotami :-)

Mutant Super Skunk lipa... Myślałem że druga parę liści wypuści już normalna a niestety też sa super cienkie. Nie miałem jeszcze takiego problemu. Stracił swoje miejsce na rzecz RQS. 

Jest promocja w obi, dają 20% do wydania więc kupiłem najtańszy nawilżacz za 65zl i na jakiś pierdół jeszcze będzie 15zl. Janusz biznesu :thug:

Światło to MH 250w, później będzie 400w, po przełączaniu 12/12 600w. a jak już będą ślady kwitnienia zmieniam na HPS 600w. 

IMG_20181005_123953_6.jpg

IMG_20181005_152426_3.jpg

• 2 weeks later...

Up :sadzonki::kilkuje:

To tak... , nawilżacz okazał się zjebany, zostałem bez i mam już serdecznie dosyć tych urządzeń. Super skunk nie chce rosnąć, też był mutantem miał za mało liści. Jest słabo osadzony, łodyga cienka ogólnie słabo to wygląda. Także żadna z 3 nasion super skunk nie spełniła oczekiwań, już więcej od Sensi Seeds nie biorę. Narazie ją zostawię ale jak już będzie za bardzo odstawać to zostanę z 5 roślinami. Pozostałe wporzatku, najlepiej wyglądają rqs critical. Wymieniam żarówkę hps na nową, wygłuszam drzwi od wewnętrznej strony. I to tyle z newsów

IMG_20181017_200918_3.jpg

IMG_20181017_200728_6.jpg

IMG_20181017_200808_1.jpg

IMG_20181017_200745_6.jpg

IMG_20181017_200718_4.jpg

Edited by Dr Greenthumb
  • Upvote 1
  • 2 weeks later...

UP :planty::box:

Super Skunk dostał wypowiedzenie umowy i zostało 5 wybrańców, 3x RQS Critical i 2x Green Crack. 

Błędy: Nawożenie Biobizz bez regulowania ph, już od jakiegoś czasu to próbuje ale teraz mówię koniec. Bardzo szybko wyszły mi braki magnezu. Ph zdecydowanie za wysokie w glebie. Kończę ze stosowaniem octu, i zamieniłem na produkt plagron lemon kick, organiczne zabijanie ph. Dodatkowo zakupiłem canna mono magnez żeby braki uzupełnić. 

Cel: Cierpliwie naprawić błędy i zapewnić długi czas wegetacji żeby wypracować solidne podstawy do kwitnienia. Na szczęście to nie automaty i spokojnie mamy czas. 

PS. Nie na temat ale... Czy ktoś też już czeka na Red Dead Redemption 2 żeby zjarać cygaro na dzikim zachodzie :big-joint:

IMG_20181025_223031_9.jpg

IMG_20181025_223048_6.jpg

IMG_20181025_223118_1.jpg

IMG_20181025_223207_2.jpg

• Upvote 1