Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

nie mam doświadczenia, sam jestem ciekawy napewno napisze o tym jeszcze jakiś komentarz. środowisko growerów na zagranicznych forach sobie chwali, na # też coś widziałem, nie mamy o tym żadnego tematu? mam nadzieję że idealny stopień wysuszenia oddziela zioło dobre od zajebistego. często mam problem z odzyskaniem zapachu który był podczas kwitnienia dlatego szukam rozwiązań, ulepszenia każdego procesu. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

:box:zajrzymy jak tam rośnie.... 

:panowie: wszystko wydaje się iść bez problemów. szkodniki odpuściły, biedronka nadal funkcjonuje w boxie co mnie nieźle zdziwiło. i teraz tak... ciekawa rzecz na którą chciałem zwrócić uwagę, przypomnę w moim boxie pod sufitem są dwie lampy obok siebie, mars hydro i cob chiński. rośliny które były od początku bezpośrednio pod cobem wykazują dużo lepsza jakość topów, chodzi mi przede wszystkim o "obsypanie szronem" jak i o strukturę "włosków". postaram się to na zdjęciach pokazać. top pod marsem IMG_20181002_000711_5.thumb.jpg.c2a34b1556b154a4c7bd15f3d356145d.jpg

jak widzimy włosy dosyć luźno i mało śniegu, poniżej top pod cobemIMG_20181002_000734_8.thumb.jpg.0768df9fc8c3dda032bffa79c4c75165.jpg

nie wiem czy to będzie widoczne szczególnie w telefonie, ale na żywo różnica znacząca. przestawiłem rośliny miejscami, i zobaczymy czy coś to da. jeśli rzeczywiście można poprawić aż tak jakość rodzajem lampy to pewnie kiedyś wymienię na drugiego coba (chociaż bardziej chciałem spróbować cmh). jedna roślina ma tendencję do fioletowych liści, zaczyna pachnieć w boxie. no to chyba tyle newsów. pozdro growerzy

 

IMG_20181002_000537_1.jpg

IMG_20181002_000542_0.jpg

IMG_20181002_000512_5.jpg

Edytowane przez Dr Greenthumb
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+