Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

UP :planty:

Rośliny w fazie wyciągania, ładnie poszły  szczególnie cheese który był od początku najmniejszy a teraz jest najwyższy (lewy krzak z przodu). Trwa walka z wciorniastkami, tym razem preparatem z obi strikto na tego szkodnika(SpinTor 240sc) i myślę że daje naprawdę dobre rezultaty. Dwa opryski zrobiłem i wystarczy bo za chwilę zacznie kwitnąć. Zrobiłem dwie małe kuleczki haszu pierwszy raz z bubble, popełniłem parę logistycznych błędów, przede wszystkim zakup za małych 3,9 litra worków itp. ale coś tam wyszło. następnym razem lepiej się przygotuję. :blant2:

 

IMG_20180912_210509_5.jpg

IMG_20180912_210534_6.jpg

IMG_20180912_210524_9.jpg

IMG_20180912_211212_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To gratki za walkę z tym ścierwem - wciornastkami. Co do haszyku to @Rysiu fajny opis dał jak sie z tymi torbami bawić .Oczywiście laski elegancko idą do przodu, fajna fotka z góry pokazująca jak powinno sie całego boxa zapełniać. Cieszą oko takie zdjęcia ? Pozdro

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Up, zajrzymy co tam.. 

:box::ganja:

Po krótkim urlopie zaglądam do boxa i wszytko ładnie kwitnie. Miały trochę przerwy od nawozów, ale zaraz wracam do karmienia biobizzem. :konopia:

Przez pewien czas roślina rosła w trybie oświetlenia 14/10, zupełnie przez pomyłkę. Pewnie można tak nawet jechać do końca ale czy to coś da ciężko stwierdzić. 

I te cholerne czerwone łodygi, już powoli stwierdzam że łączenie ich z jakimś niedoborem i ogólnie przejmowanie się tym jest bez sensu. Chyba wszystkie rośliny jakie miałem miały mniej lub bardziej czerwone łodygi. Może wy macie jakieś swoje wnioski na ten temat ?

:panowie:

 

 

 

IMG_20180922_220818_3.jpg

IMG_20180922_220833_0.jpg

IMG_20180922_220859_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+