Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED NAKED COB 120W SugarPop


Recommended Posts

Łamana była w 2 miejscach a ona dale jedzie zatrzymałem ja sznurowadłem tzn napiąłem.Czyli te liście przy donicy mogę oberwać wszystkie? Wiadomo może co się dzieje z Pasjonistą ? :D 

Oberwalem cała garść liści a z nich to nic do palenia się nie robi? :) 

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Edytowane przez Didi92
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mi nie wiadomo, może urlopik, może zebrał smakołyki i teraz chilloutuje.... oby tylko wrócił do nas cały i zdrowy:puff: możesz oberwać... tam na górze ja też zrobiłbym trochę luzu, ale nie chce doradzać bo brakuje mi doświadczenia i nie chce być odpowiedzialny gdyby zaszkodziło ^.^ 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

możesz sobie herbatkę zrobić... wystarczy zalać parę liści wodą o temperaturze 80' i chwilkę poczekać, ale nie ma z tego fazki, w smaku... fajna :D Poniżej tej kreski wywal wszystko zostaw same łodygi, z tych malutkich topów uwierz i tak nic nie będzie a auksyny (czy jak im tam) będą wędrować w górę i tam będzie lepiej :D byłoby miło gdyby jakiś bardziej doświadczony osobnik doradził co zrobić z górą ^^ 

 

yyyy.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

19 minut temu, Pomidorek napisał:

możesz sobie herbatkę zrobić... wystarczy zalać parę liści wodą o temperaturze 80' i chwilkę poczekać, ale nie ma z tego fazki, w smaku... fajna :D Poniżej tej kreski wywal wszystko zostaw same łodygi, z tych malutkich topów uwierz i tak nic nie będzie a auksyny (czy jak im tam) będą wędrować w górę i tam będzie lepiej :D byłoby miło gdyby jakiś bardziej doświadczony osobnik doradził co zrobić z górą ^^ 

 

yyyy.jpg

Chciałem zrobić to samo ze zdjęciem, ale ta linia byłaby gdzieś  połowie :D 

Wyjebałbym też wszystkie liście z jakiś 20-30cm od góry, żeby poprawić penetracje światła i wentylacje. 

Ogólnie nie chce mi się przeglądać całego growloga, ale zastanawia mnie w którym momencie zapada decyzja , żeby ich nie trenować. Nie trenowane planty można robić jak wstawiasz dwie rośliny ale do boxa 1x1m, a nie 40x40cm i jeszcze z tego co widzę z ok 30 dniowym wegiem :Facepalm:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+