Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED NAKED COB 120W SugarPop


Recommended Posts

Za pare dni go włączymy, narazie dziewczyny muszą sie skupić na pozbyciu sie tej skorupki, Ty ich nie dotykaj !!!!!!

Wrzucaj fotke codziennie przez najbliższy tydzień , to wszystko .Ja Ci będe mówił co masz czynić. Ok??

Powiedz mi na ten moment ile centymetrów jest pomiędzy lampa a górą doniczki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

niech tak będzie . Dobra zamknij boxa . Co 3 godziny możesz sprawdzić czy ta para przechodząc z nawilżacza przez siatke do boxa nie za bardzo sie skrapla i wycierasz ręcznikiem . W nocy nawet możesz odsunąc calkiem nawilżacz od boxa by dmuchał z dala od boxa na pokój , zwiększasz obroty i jak w pokoju będzie wyższa wilgotność to w nocy w boxie będzie też Ok. Lub nawet możesz tak cały czas mieć byś nie musiał z tym wycieraniem szaleć ?

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wentylator pchasz jak najbardziej do przodu tj. na tylnia sciane by tym linom od lampy nie przeszkadzal. Jak chcesz to jutro na  spokojnie zmienimy ze ten wenylator damy na zewnatrz boxa i bedziesz mogl spokojnie tego Coba sobie przestawiac jak bedziesz chcial

1 minutę temu, Didi92 napisał:

Oki i jak będzie sucho spryskać lekko 

jak juz wyszly na powierzchnie to zrobisz jutro fotke to ja ci powiem czy np. podlac kieliszkiem wody (juz nie spryskujemy )

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+