Skocz do zawartości
thc-thc

grower

3x Gorilla , 3x Skunk XL COB 400W , Kokos , BIO , szybka


Recommended Posts

Może ten proszek cienko współgra z coco, w coco nie ma takiej mikroflory jak w ziemi, a może go za mało :) , poza tym coco całkiem jałowy. Jeśli chcesz z nich więcej wycisnąć to jeść im dać trzeba. Jechałem kiedyś na biobizzie w coco i było spoko :D , ale są też inne bio nawozy. Ja teraz za wszelką cenę starałbym się lać bio, ale co kto lubi :)  Jeśli nie było by innego wyjścia to lałbym te minerale, i to szybko bo szkoda je marnować ;) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No urosly mi spore na GL. Z automata Jack Herer wyszlo ponad 45g gotowego. Chwalili bio wiec sprobowalem. Daje sie jedna dawke na 8 tygodni i co dwa tyg podlewa sie algami i innymi w proszku. Tak to tylko woda z odpowiednim ph. Dalem nawet troszke wiecej. Ale widac ze maja niedobor. Niektorzy sie skarzyli na brak Ca kiedy EC wody mieli 0.0 U mnie ma 0.2-3. Cos sie stanie po zmieszaniu mineralnych z bio w trakcie kwitnienia?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ale może dawki dostosowane są do ziemi, nie coco ;) Chyba że sypnąłbyś tego proszku więcej, i trochę tych alg, skoro planty takie urosły w coco to widać że nawozy działają ;) 

Od początku mają niedobory lekkie, trzeba było więcej tego proszku,taki wolno rozpuszczalny proszek lepiej mógłby współgrać z ziemią, albo mix ziemia coco, albo może i samo coco, ale więcej proszku:D . Dobrze się to w wodzie rozpuszcza?, nie wiem jak szybko zaczną to przyswajać, bo działa w miarę wolno, minerale pewnie zadziałają szybciej, a żarcie im potrzebne na wczoraj. Hmmmm, na twoim miejscu lałbym teraz te minerale, żeby ratować sytuację, porządna dawka na flo. Takie nawozy zabijają pożyteczne bakterie które sprawiają że te bio nawozy są przyswajalne dla rośliny, jak już zaczniesz je lać to lej tylko je do końca, nie syp już proszku bo to nie będzie miało sensu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+