Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Led 180W DIY/2xSex bud/60x60x140


Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

W miarę z hałasem, wyciąg jest na zewnątrz na górze namiotu. Filtr będzie jak zacznie pachnieć dopiero. Najwięcej szumu robi ten Ram 277m3 :huh:

 

Edit, trochę się boję że coś spieprzyłem, może po tych 24h na chusteczkach powinienem je zostawić a nie prosto do ziemii? Dodam że kiełek nie wyszedł a nawet musiałem lekko precrushing zrobić bo skorupa jeszcze była twarda. Co sądzicie, da radę wybić?

Edit2. Przyszły sterydy :silka:, tylko żeby było do czego ich używać. Pozdr 

DSC_1687_optimized(3).jpg.694720143fa6f5f507d7f7af9f27eea5.jpg

 

Edytowane przez Tominator
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

I są, na razie 2 się pokazały z 4. Odłączyłem 2 ledy bo grzeje za mocno. Zwilżam ziemie Canna vega i Rhizotonic.

Ps. Można postawić z boku sadzonke cytryny w tym samym boxie?

Jakieś rady, porady, chętnie przyjmę na klatę każdą krytyke.

DSC_1696_optimized.jpg

Edytowane przez Tominator
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z ta catryna to bym pierw upewnil sie czy nie ma jakis lokatorow, tzn. przedziorki itd. Jak zadzonka z marketu albo z parapetu to ryzyko jest , ze cos moze miec i wtedy zarazi MJ. Te pozostale jak dales do ziemi , a jezcze nie wyszly to spryskuj woda gorna czesc ziemi z ta folia jest ok. Czekaj bo nieraz po 5 dniach sie pojawiaja . Te juz zyjace wygladaja dobrze.Lampa minimum metr od malenstw jak nie poltora . Szkoda ,ze problem z temperatura. Pokaz jak to teraz wszystko w tym boxie ustawiles.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Temperatura już opanowana. Cytryna wychodowana w domu, nie zauważyłem nic żyjącego wokół. Możliwe że te 2 za głęboko bo wczoraj odgrzebałem wierzchnią warstwę i są kiełki, zostawilem lekko przysypane. Ten went z góry na razie jest odlaczony, wrzucę go z boku jak podrosną. Dzisiaj zabieram się za tłumik rury wylotowej. Co ile spryskiwać wierzch ziemi, raz, dwa dziennie? I jak z nawozami, czy coś się stanie jak będę pryskał canna vega i rhizotonic w połowie dawki codziennie zamiast tylko wody? 

Z buchem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

  • Wpisy na blogu

  • Nowe tematy

  • Nowe posty

    • Aż takiej tragedii nie ma. Spieprzyłeś trochę, bo pożałowałeś na dobrą ziemię.  Ale nawet z tej najmniejszej coś zbierzesz. Jak ona jest miesiąc temu zasadzona, to można spróbować ją do lepszej ziemi przesadzić. Jakiś plagron, canna, biobizz. Tego wyższego auto już bym raczej nie ruszał. A te 2 wysokie 50cm to chyba sezonówki. Jeszcze będą długo rosły. Pewnie gdzieś do października. Im też może się przydać lepsza ziemia. Kup worek 50l jakiejś firmowej ziemi, i przesadź te 2 wysokie i to małe auto też możesz spróbować.
    • Wrzuc zdjęcia do galerii forum bo tu nic nie widać.
    • W piwnicy masz mniej więcej stałą temperaturę więc nie powinno być źle. Najlepiej jakbyś utrzymywał temperaturę między 23 a 27 stopni w nocy może być do 20. Odmiany możesz wybrać sobie dowolne spróbuj indiki hybrydy i sativy jeżeli scinka w w różnych terminach nie jest problemem. Co do namiotu to 90x90 na 3 krzaki jest wystarczający żeby rosliny mogły wykorzystać swój potencjał. 
    • Dobry wieczór, Postaram sie skrócic historie ile sie da. Mianowicie,jestem kompletnym amatorem. Jako ze w kraju w ktorym mieszkam,maryska zostala zdepenalizowana i mozna sobie hodowac do 3 roslinek na uzytek wlasny,postanowilem sprobowac swoich sil. No i niestety klapa. Kupilem nasionka na panpestka . Kupilem uniwersalna ziemie do ogrodu/kwiatow/no uniwersalna do wszystkiego. No i posadzilem,cos tam wyroslo. Z pieciu pestek,wyszly cztery roslinki. W pojemniku na sniadanie. Postanowilem je przesadzic,do czegos wiekszego,co okazalo sie rowniez za male i znow przesadzalem. Teraz mam dwa karłowate automaty,z pakami wielkosci popcornu . I z tego co zdarzylem poczytac w internecie,dwie rosliny dojrzewajace wraz z oswietleniem, dodam ze wszystkie stoją na tarasie.  Wiec maja normalny cykl dnia ,troche cieplej jednak bo to Niemcy,i wydaje mi sie ze mimo tej samej strefy co Dolny Slask,tu jest dluzej jasno. Nie mialy od poczatku nic oprocz ziemi,dopiero jakos 8 dni temu dokupilem zywnosc i odzywke do korzeni ze strony rqs. Jakies tam boostery. Co dalej robic z roslinami?  Dodam tylko,ze zamowilem : Auto Pineapple Express ; Auto Amnesia XXL ,Auto White Widow  i Gorilla Glue. Do tego doszlo jedno nasionko gratis. Niestety nie wiem jakie ,a podpisy ktore zrobilem gdzies sie tego,sami wiecie. Ogolnie katastrofa,chyba jestem najgorzej zaczynajacym ogrodnikiem w historii świata. Ponizej dodaje zdjecia,co jest gdzie nie musze tlumaczyc w koncu Wy tu jestescie specjalistami a ja totalnym laikiem. Auto wyzsze (32cm) Dzis mnie naszło zeby je wystrzyc,nie wiem czy dobrze. Zasadzone około 10 maja Auto karlowate (20 cm) Zasadzone około miesiaca temu Roślinka 1 rowniez zasadzona okolo 10 maja. (50 cm+) Roślinka 2  Jak wyzej,z 10 maja.(50 cm+) Mówiac,zasadzona mam na mysli rozpoczecie etapu kiełkowania. Jak wspominalem,nie mialy nic oprocz ziemi i światła,ostatnimi czasy im sie poszcześcilo jak juz wspomnialem dzieki odzywce do korzeni i substancja odzywczym do gleby. Da sie cos jeszcze z tego zrobic? Czy przyciac liscie w tych wiekszych roslinach? Zdaje sobie sprawe ze zjebalem,i naprawde zwyzywanie mnie od debili nic juz nie da,chce sie uczyc i rozwijac,a przede wszystkim pielegnowac ta piekna rosline,a nie zniszczyc ja ja te na zdjeciach T_T Prosze,ratujcie, Robert   P.S Mam nadzieje ze wszystkie odnosniki działaja,w razie czego wrzuce nowe.  
  • Gallery Statistics

    • Images
      64 tys.
    • Comments
      1,3 tys.
    • Albums
      1,9 tys.

    Latest Image
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+