Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Led 180W DIY/2xSex bud/60x60x140


Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

W miarę z hałasem, wyciąg jest na zewnątrz na górze namiotu. Filtr będzie jak zacznie pachnieć dopiero. Najwięcej szumu robi ten Ram 277m3 :huh:

 

Edit, trochę się boję że coś spieprzyłem, może po tych 24h na chusteczkach powinienem je zostawić a nie prosto do ziemii? Dodam że kiełek nie wyszedł a nawet musiałem lekko precrushing zrobić bo skorupa jeszcze była twarda. Co sądzicie, da radę wybić?

Edit2. Przyszły sterydy :silka:, tylko żeby było do czego ich używać. Pozdr 

DSC_1687_optimized(3).jpg.694720143fa6f5f507d7f7af9f27eea5.jpg

 

Edytowane przez Tominator
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

I są, na razie 2 się pokazały z 4. Odłączyłem 2 ledy bo grzeje za mocno. Zwilżam ziemie Canna vega i Rhizotonic.

Ps. Można postawić z boku sadzonke cytryny w tym samym boxie?

Jakieś rady, porady, chętnie przyjmę na klatę każdą krytyke.

DSC_1696_optimized.jpg

Edytowane przez Tominator
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z ta catryna to bym pierw upewnil sie czy nie ma jakis lokatorow, tzn. przedziorki itd. Jak zadzonka z marketu albo z parapetu to ryzyko jest , ze cos moze miec i wtedy zarazi MJ. Te pozostale jak dales do ziemi , a jezcze nie wyszly to spryskuj woda gorna czesc ziemi z ta folia jest ok. Czekaj bo nieraz po 5 dniach sie pojawiaja . Te juz zyjace wygladaja dobrze.Lampa minimum metr od malenstw jak nie poltora . Szkoda ,ze problem z temperatura. Pokaz jak to teraz wszystko w tym boxie ustawiles.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Temperatura już opanowana. Cytryna wychodowana w domu, nie zauważyłem nic żyjącego wokół. Możliwe że te 2 za głęboko bo wczoraj odgrzebałem wierzchnią warstwę i są kiełki, zostawilem lekko przysypane. Ten went z góry na razie jest odlaczony, wrzucę go z boku jak podrosną. Dzisiaj zabieram się za tłumik rury wylotowej. Co ile spryskiwać wierzch ziemi, raz, dwa dziennie? I jak z nawozami, czy coś się stanie jak będę pryskał canna vega i rhizotonic w połowie dawki codziennie zamiast tylko wody? 

Z buchem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+