Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 5x23W | White Widow XXL od Dinafam


Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

2 minuty temu, xcslawko napisał:

hey

niemam ojecia .. 2 razy widzialem jakiegos robaczka malutkiego ... moze i to to musze sprawdzic... a co one robia ?/

 

wpierdalaja rosliny poczytaj w necie .ciezko sie tego pozbyc to takie 2mm zielone lub brazowe podluzne robaczki pod spodem dolnych lisci.dzisiaj dostalem od znajomego w growshopie jakies nowe bakterie na to nawet nie znam nazwy odsypal mi jutro to zapodam i zobaczymy masakra z tym kurestwem 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

4 minuty temu, bortek napisał:

wpierdalaja rosliny poczytaj w necie .ciezko sie tego pozbyc to takie 2mm zielone lub brazowe podluzne robaczki pod spodem dolnych lisci.dzisiaj dostalem od znajomego w growshopie jakies nowe bakterie na to nawet nie znam nazwy odsypal mi jutro to zapodam i zobaczymy masakra z tym kurestwem 

orajt dzieki za informacjie brachu ... zarz biore lupe i ide ich szukac :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no to bortek akurat dobrze dojrzał z tymi plamkami. Mogą to być wciornastki bądź przędziorki. Dorosłe osobniki wciornastków będą latać jak mole po całym wnętrzu box-a mniej szkodliwe niż przędziorki które są pajączkami. weź lupę bądź jak masz 1 kategorie wzorku to zobaczysz bez. Najszybciej od spodu liścia małe - czarne/brązowe/mleczne bądź zielone kropeczki spacerujące pod liściem w późniejszym stadium nawet po liściu. Popatrz dobrze gdyż jeśli się zalęgną to zaczną żreć na potęgę i zablokują całkowicie wzrost. 

Edit: Na tej mniejszej także widać kilka kropek, także ją sprawdź.

Jeśli będą spacerować a nie masz nic pod ręką na na szybko można zrobić zupę z cebuli i czosnku do oprysku, śmierdzi cholerstwo lecz jest bio. bądź z szarego mydła wywar lecz go nie stosowałem nie wiem jak oddziała na rośliny. Dodatkowo jeśli nie zaczęły kwitnąć możesz pod prysznic i dokładnie każdy listek z dołu przede wszystkim i z góry wymyć. Z specyfików kupnych w grow CannaCure. 

Zobacz do misia w logu, tam już miał pajęczyny od przędziorków na lampie w które wpadały wciornastki. 

Edytowane przez JanKowalski
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+