Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 5x23W | White Widow XXL od Dinafam


Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Godzinę temu, Dzik napisał:

Jasne że tak. Taki problem to nie problem. Możesz zrobić jakieś kombinacje z wiatraczkiem żeby rozbijał / odprowadzał ciepło od lamp.

Zetnę AK47 w tym samym czasie co ty. Już niedługo ^_^

 

fajno ... Dziku ja planuje kose za 2 ... max 3 tyg tego z poczatku grudnia... bo juz nic sie niemiesci w tym boxie ..a jest jeszcze ta ktora w wigilie wyszla z gleby i niema miejsca.... strasznie rozkrzaczona... wyciagam ja na kilka godzin w dzien ( staram sie zyby caly czas byla w sloncu .. choc w italli malo tego slonca ostatniao  ) .. i starsza sama w boxie dochodzi .... ale szykuje outdoora na ten sezon ... zobaczymy jak italianska aura wplynie na rosliny ... bo w PL z AK-47 mialm problemy na out ... plesn sie wdala na koniec a zbiory niewielkie...  

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Slawko wydaje mi się że nie warto wyciągać żeby łapała słońce skoro jest słabe. Przy słabym roślina będzie ci się wyciągać i robić patyczak a z topka tak zwany foxtail. Trzymałem auto przy 12/12 i były ładne, super zbite.  Albo mocne światło albo całkiem nocka.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+