Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 5x23W | White Widow XXL od Dinafam


Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

na pierwszej focie nie wiem czy to mi się tak wydaje ale chyba zawiązało się kilka pestek albo to wiksa jakaś moja za tęsknotą uprawy indoor ale kilka kielichów kwiatowych wygląda na brzemienne ;) Są bardziej tęgie,pękate i różnią się od innych na kwiecie jeśli się nie myle daj znać jak mylę olej ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No to czas na wybor nowych pech. Polecam na male boxy Sensi Star od Paradise seeds mega mocna i w thc jak i w uprawie   wytrzyma wysokie ec ph i rosnie niska ma moze duze liscie ale je mozna w dol zaginac. Jak i Mills & Dna Basis A Basis B tani na caly cykl . Na sile nic wiecej z nawozow nie potrzebujesz, 14 euro dwie butle litrowe 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

tak caly czas na 5 cfl z marketu :) co do ziemi to jak przeczytasz w GL zostala zmieniona na light-mixa i stosuje tylko trypacka od bio bizza woda kranowka odstana z regolowanym ph kwaskiem cytrynowym :) tak bralem sampla ... ale wiesz jak to jes z samplami suszonymi w mikrofali... w smaku hu***e a moc 7/10.  mysle ze po normalnym suszeniu i curingu bedzi lepiej :)  pozdrawiam i dziekuje za odwiedziny :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+