Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 400W | Dutch Passion | AutoXtreme


Recommended Posts

Jak dla mnie ścinka za 14 dni za wcześnie widać to po kwiatach, spokojnie nawoził je jeszcze z 10 dni i dopiero płukał i lał sama wodę widać że jeszcze sporo utyją.Teraz odetniesz koryto to roślina uśmierci szybciej liście ale kwiat już nie przytyje optymalnie.Ja płucze i odztawiam nawozy jak zaczynają sie pojawiać pierwsze bursztyny lub sa w 90% mleczne albo 80%włochów przekwitla i zabarwiła się na rudo.A widać że magnezu jej brakuje bo od szczytu liście zabiera nie od dołu a magnez na kwitnieniu robi taką robotę że rosliny bardziej oblewają się zywica,terpeny się lepiej wyczówa,kwiat nabiera większej masy bo prawidłowo rozwijają się kielchy kwiatowe, wzrasta transport cukrów do kiatostanów co poprawia smak.To tylko moje zdanie Ty zrobisz jak chcesz ale mozna zamknąć to z jeszcze lepszym rezultatem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

SmakMaroka chce wrocic na swieta do Pl, a jeszcze trzeba te kwiaty obrobic i wysuszyc takze nie mam mocno wyjscia... tez jestem zdania ze mogly by tydzien dluzej postac, no ale nie moga. Rosliny sa dobrze nawozone, a te niedobory to po flushu. Dawalem troche za malo im jedzenia ale wszystko szlo super, po flushu moglem zwiekszyc delikatnie dawke. Co do kielichow, to na mniejszej roslinie o genotypie haze niektore kielichy sa wielkosci filtra od papierosow w zyciu takich nie widzialem.. :o

Szanuje Twoje zdanie bo widze co robisz na forum od paru lat, ale jak wspomnialem nie bedzie chyba opcji trzymac dluzej.

 

Joka monster Ciesza, ciesza ale im wiecej mam w namiocie kwiatow tym bardziej nachodza mnie dziwne mysli i najchetniej to bym to powoli sprzatnal .. :D

Dzieki Vitek za zainteresowanie. Postaram sie przed Harvestem zrobic jeszcze jakiegos wiekszego Upa z fotkami makro i takie tam, musze tylko znalesc czas :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Siema

Troche mnie tu nie bylo, za co wszystkich przepraszam :)
AutoXtremy zostaly pociete na raty, wyszlo ponad 300G najwyzszej jakosci trawki. Kazdy kto sprobowal zachwalal i wspominal czasy kiedy zaczynal przygode z MJ :) Smak byl niesamowity, bardzo przypomianl mi silver haze od GreenHousu chociaz bil go i tak na glowe. Moje najblizsze otoczenie widzac stan oczu i ducha zaczelo sie o mnie martwic wrzucajac od zombie i takich tam :zmiazdzony: Polecam kazdemu ta odmiane w 100 %, daje wszystko czego mozna chciec od porzadnej jakosci tematu :)

Moja ocena to 9,5/10 Bardzo mocny sort, robiacy dlugotrwaly relaksacyjny haj. Smakuje wysmienicie, kazdy chcial by palic go do gwizdka, ale juz w polowie orientujesz sie ze musisz jointa odlozyc zeby nie obudzic sie po 4 h snu :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+