Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 100W | BioTabs | Amnesia Auto


Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To pamietaj ze te braki beda sie powiekszac, co za tym idzie, popalone plamy od niedoborow rowniez beda sie powiekszac i bedzie trzeba usuwac te wyschniete liscie, zwlaszcza jesli wejdzie wewnatrz TOPa, bo to moze zwiekszyc szanse na plesn. Mozesz zainwestowac w cos z Mg, Ca: nawoz, dolomit, ktos robil jakis oprysk z soli.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

13 godzin temu, joka.menas napisał:

To pamietaj ze te braki beda sie powiekszac, co za tym idzie, popalone plamy od niedoborow rowniez beda sie powiekszac i bedzie trzeba usuwac te wyschniete liscie, zwlaszcza jesli wejdzie wewnatrz TOPa, bo to moze zwiekszyc szanse na plesn. Mozesz zainwestowac w cos z Mg, Ca: nawoz, dolomit, ktos robil jakis oprysk z soli.

1 godzinę temu, Funky Koval napisał:

Łyżeczka do herbaty soli gorzkiej na 4 litry wody i pryskasz liście.  Kupisz w aptece. U mnie odniosło efekt. Pryskałem 3 dni codziennie. Teraz już co kilka dni.

Tylko trzeba uważać z wilgotnością.

Właśnie miałem inwestować w coś takiego, podpatrzyłem to u @Funky Koval. No ale @Chory Królik zaproponował to cacko. No i zamówiłem. Powinno jutro być, jak nie to max w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

12 godzin temu, Funky Koval napisał:

Łyżeczka do herbaty soli gorzkiej na 4 litry wody i pryskasz liście.  Kupisz w aptece. U mnie odniosło efekt. Pryskałem 3 dni codziennie. Teraz już co kilka dni.

Tylko trzeba uważać z wilgotnością.

Poradziłem Tobie ta sól epsom zapobiegawczo a Ty ją walisz tak czesto?ludzie sami sobie niszczycie plony!czy wiesz co to znaczy zapobiegawczo?

9 godzin temu, Vito napisał:

Albo kompost biotabsa...

Tak czy inaczej kawał krzaka wyrósł, będzie ładny wynik jak z 100W i jednego krzaka :) 

@Vito po co tu wyliczać czy będzie super wynik.Jak ten kolega ciśnienianie wytrzymuje i ją chce przedwcześnie uśmiercić czyli ściąć.Tu jeszcze sporo czasu do harwestu napewno nie tak jak pisze 3 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, SmakMaroca999 napisał:

Poradziłem Tobie ta sól epsom zapobiegawczo a Ty ją walisz tak czesto?ludzie sami sobie niszczycie plony!czy wiesz co to znaczy zapobiegawczo?

@Vito po co tu wyliczać czy będzie super wynik.Jak ten kolega ciśnienianie wytrzymuje i ją chce przedwcześnie uśmiercić czyli ściąć.Tu jeszcze sporo czasu do harwestu napewno nie tak jak pisze 3 tygodnie.

Akurat Vito podsunął mi taką myśl zadając pytanie o kosę w tym temacie :P Sam nie wiem kiedy, potrzymam ją i będę obserwować lupą jak kryształki  wyglądają. Jutro lub w poniedziałek dojeżdża do mnie boosterek od Biotabsa i będę małą karmić aż spuchnie na maksa. Zobaczymy. 
Jestem ciśnieniowcem i człowiekiem niecierpliwym ale nie aż na tyle aby cały misterny plan zaprzepaścić głupim wybrykiem jak przedwczesna kosa. Na bank będę uderzać do Was z pytaniem czy to już ten moment :P 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 69

44 dzień Flo

Wybaczcie post pod postem ale stwierdziłem, że skoro to update to wrzucę nowy post dla odświeżenia tematu :)

Chyba dzisiaj przegiąłem z podlaniem. Wcześniej podlewanie co drugi dzień (Dzień podlewania -> dzień przerwy -> dzień podlewania) zdawał egzamin, donica była lekka i sucha. Dzisiaj mimo, że była już lżejsza, trochę w środku wilgotna jak wsadziłem delikatnie palec, podlałem około litr wody z około 8ml nawozu Biotabs bio PK 5-8-2. Dodam, że dwa dni temu również podlałem ten nawóz w ilości około 3ml. Także póki co dam sobie spokój z tym nawozem na przynajmniej tydzień no i podlewanie raczej za trzy dni (Dzień podlewania->dwa dni przerwy->dzień podlewania).

Warunki w box-ie umiarkowane. Wilgotność czasami wskoczy na ponad 50%, lecz nie więcej niż 60%. I to tylko w nocy. Cyrkulacja powietrza jakaś tam jest. Dwa wiatraki dają radę.

 

I co mnie zastanawia. Otóż dzisiaj stwierdziłem że przepłucze trochę podstawkę od donicy bo widziałem, że zrobiła się przebarwiona od nawozów itp. zresztą było tam odrobinę wody bo raz na jakiś czas parę kropel tam wleje dla korzeni (tylko przy podlewaniu). No i zobaczyłem całkiem sporo malutkich jak główka szpilki robaczków wijących się na różne strony. Czy to właśnie ta organika która pobudzałem tyle czasu Biotabsem? Czy to raczej sygnał, że coś jest nie tak? Zobaczcie sami ;) 

No i oczywiście proszę o konstruktywną krytykę.

large.IMG_0504_-_Copy.JPG.2793dbc05ba920d9b54d9a2cd0d341dc.JPGlarge.IMG_0505_-_Copy.JPG.3a55dbdb4cab1b596fd2e0f29e74c368.JPGlarge.IMG_0506_-_Copy.JPG.ecead579e6b892ed51c6f21cf83ccdab.JPGlarge.IMG_0508_-_Copy.JPG.0ea58d66d3c1bf81f35220204feb3680.JPGlarge.IMG_0509_-_Copy.JPG.bc0fda58c0e2d9682ba9eae2c686d6d2.JPGlarge.IMG_0510_-_Copy.JPG.bf47caf572937e1749c465515cf9926d.JPGlarge.IMG_0511_-_Copy.JPG.a211f2fd6b8d4add682a3ef521b1c364.JPGlarge.IMG_0515_-_Copy.JPG.4602812a46a5f7c30a9db629db086bae.JPG

 

PS. Myślicie, że uda się z tego wycisnąć 20 suchego? Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+