Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 100W | BioTabs | Amnesia Auto


Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

7 godzin temu, joka.menas napisał:

Z tego co pamietam to sa... przedziorki? Nie jestem pewien.

20!? Z takimi pieknymi krzakami!? Jalicze na jakies 50! No chyba ze te poki tylko na zdj wygladaja na takie duze, ja dlatego staram sie dawac zawsze zdj z zapalniczka dla pokazania skali.

Hmm. Tak czytałem na temat popularnego robactwa i stwierdziłem, że nic nie pasuje do tych brzdąców. Jeden gatunek którego już nazwy zapomniałem pasuje ale ponoć wystarczy zbić wilgotność i tyle. A akurat w podstawce było trochę wody gdzie w pozostałej części boxa jest zaledwie 30-40% wilgotności. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

9 godzin temu, joka.menas napisał:

Z tego co pamietam to sa... przedziorki? Nie jestem pewien.

20!? Z takimi pieknymi krzakami!? Jalicze na jakies 50! No chyba ze te poki tylko na zdj wygladaja na takie duze, ja dlatego staram sie dawac zawsze zdj z zapalniczka dla pokazania skali.

żadne przędziorki tylko skoczogonki to są.

 

Panie roślina głodna a że to ścierwo się zalęgło to wina przelewania rośliny. Podlewa się dopiero jak wyschnie jak to sprawdzić? bardzo prosto donica z plantem w rękę po podlaniu i po jak presycha znowu ,lekka to podlewam - ciężka to jeszcze się wstrzymuję.Teraz musisz wytrzymać z tymi robalami do końca bo juz za póżno na chemię.I zacznij ja dobrze dokarmiać to i wynik będzie lepszy.Roślina jeszcze cały czas buduje kwiat nie widać by zaczynała koniec więc pały będą tęgie ale musisz zapewnić jej dobre papu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, SmakMaroca999 napisał:

żadne przędziorki tylko skoczogonki to są.

dokładnie, ziemię na biotabsach można do 5 razy użyć, Ty zanim ją użyjesz najlepiej ją przesuszyć aby robaczki zdechły. Puki nie ma ich całej kolonii to spoko, żywią się starymi korzeniami i humusem/nawozami. Ale gdy jest ich za dużo to zaczynają podjadać świeże korzenie a to już zacznie się problem.

Liści które są kompletnie suche to można zdjąć.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jednym ze sposobow jest "...Doniczkę z rośliną należy zanurzyć na kilka godzin w wodzie tak, by cala bryła korzeniowa była pod wodą. Po tym czasie woda „wypchnie” szkodniki z gleby na powierzchnię. Wodę należy usunąć w taki sposób (np. odlać), aby skoczogonki nie pozostały na wierzchniej warstwie gleby...."

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, joka.menas napisał:

Jednym ze sposobow jest "...Doniczkę z rośliną należy zanurzyć na kilka godzin w wodzie tak, by cala bryła korzeniowa była pod wodą. Po tym czasie woda „wypchnie” szkodniki z gleby na powierzchnię. Wodę należy usunąć w taki sposób (np. odlać), aby skoczogonki nie pozostały na wierzchniej warstwie gleby...."

Hmm. Dzięki za pomysł. Wydaje mi się dosyć męczący dla rośliny. Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie i czy w ogóle będzie potrzeba usuwania tych drani z donicy. Dzisiaj zajrzałem na tackę która znowu była morka ale już ich nie widziałem. Ani jednego. Nie wiem czy się schowały, czy wszystkie zabiłem za jednym zamachem.

BTW. @joka.menas trzymaj fote. Zapalniczki nie miałem, ale pendrive też wiadomo jakich rozmiarów jest :P

Co sądzisz ?

large.IMG_0519_-_Copy.JPG.982fe06018f01ca18c759c8ae1f97963.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

17 minut temu, joka.menas napisał:

No to przy skali moje zdanie sie troche zmienia ok 35-45 powinienes miec. No kurde mega mi sie podoba ta Twoja Pani, mega!!

Dzięki za ciepłe słowa ;) 

Zastanawiam się jak mógłbym nieco podnieść jej wilgotność w bezpieczny sposób. Wróciłem do domu, okna miałem pootwierane cały dzień żeby się wietrzyło, kaloryfery wyłączone żeby wilgotność pomieszczenia podnieść a tu lipa. Patrzę na stację meteorologiczną a tam 25 % wilgotności. Nie za dużo, co ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+