Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 100W | BioTabs | Amnesia Auto


Recommended Posts

2 godziny temu, Vito napisał:

a kurcze ciągle mi się miesza kto jakie nawozy używa :) Jak BioTabsy to tylko woda aż do 5 tygodnia kwitnienia... Boom Boom już możesz sobie odpuścić, jego tylko na wegetacje... Tak jak w instrukcji :) 

Spoko. Szanuje, że starasz się każdemu pomóc. 

Kurde. Ja wyskoczyłem jakiś czas temu z tym Orgatrexem i Bactrexem. Napisałeś, że to dobry pomysł. Ja szczerze mówiąc chciałem to wlać (i wlałem) bo złe zrozumiałem zdanie w instrukcji. Tam jest napisane w piątym tygodniu kwitnienia. A ja przeoczyłem wyraz „kwitnienia” i wlałem po prostu w piątym tygodniu. Myślisz, że warto będzie wlać jeszcze raz taki roztwór już faktycznie w tym właściwym okresie ?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 201
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Organtrex z bactrexem stosuje sie w pierwszym dniu jak robisz mieszanke i potem w 5 tygodniu jak roslina jest w tej ziemi lub w 5 tygodniu zycia rosliny. Zalezy jak kto to rozumie. Jak dobrze kojarze to nie ma tam mowy o stosowany na flo chyba, ze w braku niedoborow.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@TrippyHD (napisal na czacie ze ma problem z ciagle pnacal do gory roslina), jak braknie mijsca to trzeba bedzi zrobic lamanie, Ja zrobilem u siebie lamanie w 2 uprawie rozlina byla tam przesuszona (za blisko lampy to i sucho miala) wiec przy lamaniu suchej lodygi zlamalem i odpadl caly szczyt wiec Ty jak berdzie czas lamania to podlej ja z rana a wieczorem zlam, zaby lodyga nabrala wigoru i byla pelna wody moze to pomoze przed odpadnieciem. Ewentualnie LST ale to sie robi przed podlaniem!!

13 godzin temu, Vito napisał:

Kontroluj wilgotność, teraz nie powinna przekraczać 60%... 

Dzieki, tez mi sie to przyda, w tej uprawie bede mial z tym problem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Vito @joka.menas . Zastosowałem się do Waszych rad. Poszło gładko chociaż nie wiem co mam sądzić o efekcie końcowym. Ścisnąłem na tyle, aby słyszeć charakterystyczne miażdżenie, wyleciało trochę cieczy, nie ma w ogóle śladów przerwania, jest po prostu mocno nagięta. Trzyma się o własnych siłach, mimo tego, że na zdjęciach wygląda jakby się opierała o ściany boxu. Będzie dobrze?

large.IMG_0449_-_Copy.JPG.088763d32ecc19d12b8f1742d88f874c.JPGlarge.59f4503261932_IMG_0448-Copy.JPG.5f7b7b6d15d6ff411ef877c6685c324c.JPGlarge.IMG_0447_-_Copy.JPG.8cb39e19940ee10c68ef44312f35121e.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+