Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 100W | BioTabs | Amnesia Auto


Recommended Posts

Podlane zostalo tak jak powinno i juz bym nic wiecej nie dawal oprocz samej wody. Dopiero teraz zaczniesz widziec spora roznice, bo drugie podlanie wg instrukcji to niezly koktajl na flo. Co do podlewania to lal bym wiecej. 1,5 L na 2/3 dni to minimum moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 201
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie jak nic tylko te bio tabsy dawales A co masz oprocz tych BT

 

12 godzin temu, TrippyHD napisał:

Masz dokładnie ten sam problem co ja. Zerknij jak u mnie to wygląda. Mi dodatkowy wiatrak trochę pomógł. I daje jej często więcej świeżego powietrza. Chociaż i tak nie jest to do końca wyleczone. Ja też chyba zwaliłem, że wodą ze złym PH podlewałem albo minerelkami :P 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z tymi mineralkamki to miałem na myśli wodę mineralną - zdarzyło mi się raz podlać taką. Cisowianką dokładnie. 

A co do nawozów. Nie mam nic oprócz BioTabs pakiet startowy i boom boom spray. Jakiś proch dostałem w gratisie ale Vito odradził zarzucenia go. Nosi nazwę Shooting Powder. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Za mało lałeś wody, min. 1L ja podaje na roślinę jak muszę podlać od góry... Lej tak jak wyżej koledzy radzą, aż wypływa :) 

No i woda z wysokim EC, gdy używamy zestawu biotabs ożywiamy organikę, w tym też mikoryzę która chroni korzenie, ale gdy jest za wysokie EC to roślina może nie tyle co choruje ale spowalnia itd. Dlatego ma być sama kranówa odstana. 

Są wyjątki np. blisko morza śródziemnego (Hiszpania) trzeba używać Osmozy bo woda kranowa ma bardzo wysokie EC ze względu na zasolenie morza... Ale w pl i krajach bałtyckich nie ma tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 35

10 dzień Flo

Po stosowaniu większej ilości wody, i to takiej która wcześniej stała min. 24h, roślinka cieszy się.

Cieszy się na tyle, że gdy otwieram box, aż wyskakuje na mnie... dosłownie.

Rozrosła się tak, że z każdej strony już opiera się o ściany box-a, liście najchętniej wylazły by na zewnątrz. Jest wysoka jak nie wiem co, zszedłem już ze wszystkich podstawek na których ją stawiałem wcześniej. Teraz pozostaje jedynie regulacja odbłyśnika wraz z lampą, w górę. 

Nie jest to definicja zdrowej rośliny, przynajmniej jak patrze na inne fotorelacje, ale nie jest źle. Póki co umarł jedynie malutki, pierwszy listek z samego dołu. Końcówki jak były, tak są żółte. No ale liście nie są już takie mizerne. 

large.IMG_0439_-_Copy.JPG.0790d75a88f354b945d800d8c66cf243.JPGlarge.IMG_0435_-_Copy.JPG.825e9c5a9ba70c645403e77a3b55a6c2.JPG

Główny topek formuje się całkiem szybko. Z dnia na dzień widać jak sobie pięknie rośnie.

No i będę walczyć powoli z zapachem. Przepięknie pachnie trawą cytrynową. Muszę coś wykombinować.

PS. Znowu przepraszam za zdjęcia z odpaloną lampą ale jest bardzo mało dni w miesiącu w których mogę zrobić (a jak już są to zapominam :D ) je bez włączonego naświetlania.

Niestety mój fotoperiod jest tak kiepsko rozłożony w czasie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 godziny temu, Vito napisał:

Ładnie ładnie... nadal sama woda na pewno jeszcze przez dwa podlania... 

Jak chcesz bez lampy to wyłącz lampę na chwilę za dnia, zaglądanie do roślin jak śpią to wielki błąd... Nie wolno im przeszkadzać :) 

Dzięki. 

Jeszcze przez dwa podlania? A później co? Nie mam nic oprócz BioTabs pakiet startowy i BoomBoom a ponoć oprysku z niego też nie mogę zrobić ze względu na azot który rzekomo przeszkadza na Flo. 

Sugerujesz coś Vito ? 

Pozdrawiam. 

Ps. A co do rady to z pewnością ją zastosuje przy następnych fotkach. Nie chciałem męczyć mojego taniego GiBa i żaróweczki. No i oczywiście roślinki.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+