Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 108W | Auto Diesel


Recommended Posts

Wszystkie organiczne nawozy opieraja sie w główniej mierze na azocie na co juz wielu rolników zwróciło uwagę sam zrób organicznąuprawę np.na herbatach z pokrzywy czy lucerny,wszelkiego rodzaju gównach zwierzecych tam zawsze jest w pip azotu.Obczajaj jak postępuja różne obiawy bo roslina sama swoim wygladem i rozwojem ukazuje braki lub nadmiary pewnych składników a w szczególności jak przechodzi w kwitnienie to fosfor zre jak głupia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja jeśli uprawiam w glebie to mam taką łąkę gdzie jest zajebista i jade zawsze nazbierać kilka wiader z kretowisk.Teraz uprawiam na kokosie i już raczej przy nim zostanę nao chyba że zrobię większy projekt z DWC.Biotabsów nie stosowałem i raczej stosować nie będę jest dla mnie większy wybór organików a na tabsach świat uprawy się nie zaczyna i nie kończy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z organików jaką firmę byś jeszcze polecał? A co myślisz by robić tak - ziemia lightmix, bez wbijania biotabsów powiedzmy i dopiero reagować na brak azotu - gdyby ew, roślina go pokazała? Myślisz, że to byłaby optymalniejsza droga do kwitnienia i tym samym skrócenia czasu uprawy?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ata organic tak jak pisze @Chory Królik i General Organic też spoko a ja choc jestem fanem nawozów z Advanced Nutriens to organiki od nich też wypadają średnio choć biją na głowę inne firmy z Bioorganicznymi nawozami.Rynek nawozów jest duży i warto eksperymentować z różnymi firmami by znalesc cos co podpasuje.Ja osobiście uprawiałem na AN lecz następnąuprawę która tu pokarze zrobie na nawozach Sumo.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ok, ponawiając pytanie jeszcze raz. - " A co myślisz by robić tak - ziemia lightmix, bez wbijania biotabsów powiedzmy i dopiero reagować na brak azotu - gdyby ew, roślina go pokazała? Myślisz, że to byłaby optymalniejsza droga do kwitnienia i tym samym skrócenia czasu uprawy? "

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 50

To już jeden z ostatnich updejtów, bo sukcesywnie dobijamy do końca tej przygody. ;) Usuwając trochę liści, w miarę zapanowałem nad wilgotnością powietrza w boxie, aktualnie gdzieś ok. 65%. Żadnych oznak pleśni nie zaobserwowano .Od dzisiaj już tylko sama woda do finiszu, na kilka dni przed cięciem, wjedzie 5L wody i tyle, to będzie flush. ;) Generalnie jestem zadowolony z rozwoju sytuacji, chociaż myślę, że gdyby ta pestka była w formie na 100%, to byłby większy potencjał dla tego projektu, ale suma sumarum - nie jest źle. O niedoborach PK już zapomniałem, nawóz zrobił robotę. Teraz jeszcze wywalanie liści co kolejne podlania i tyle. Jak uważacie, można jeszcze liczyć na popuchnięcie topów?

large_ad50.jpg.cb19a0307a3932f10068c55fc5ce9621.jpg

 

large.ad50b.jpg.12bc7c944cddc6b70378b6718745ea9e.jpg

Tricho coraz bardziej mleczne, na bursztyn nie czekam, bo towar sam w sobie mocny. ;)

 

large.ad50a.jpg.50584b99269c241bc138a3cb07104abc.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+