Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 108W | Auto Diesel


Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Yo. Uprawa z założenia miała być organiczna - tak jak poprzednio i poprzednio, ale deficyt na PK zmusił mnie do użycia nawozu mineralnego - jutro zostanie jej podana pierwsza dawka. - Zastanawiam się czy od razu startować z zalecanej dawki czy dać trochę mniej? Czy powinna dostać dwa razy nawóz mineralny pod rząd, czy nawóz-woda-nawóz? Niedobory widoczne gołym okiem - pełno buraczkowych łodyg już wchodzą w te żyłki na liściach, do tego końcówki liści robią się przypalone, a niektóre mają już przetarcia czarnego/ciemnego jak na zdjęciach.

 

large.ad36a.jpg.8a8f7e9bfe6081db1d98c2cfda2062d8.jpg

 

Całość wygląda tak - nienajgorzej jak na 36 dzień. Całość powinna się zamknąć w około 60 dni. No może 65.

 

large_ad36.jpg.11d9d4697d23233e7ceb9474d382c27f.jpg

 

I jeszcze jeden problem. Wilgotność w boxie sięga ponad 70% - jak nigdy. Znacie jakieś skuteczne patenty na obniżenie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 43

Ostatnie dwa podlania to był nawóz PK. Po pierwszej dawce deficyt postępował, więc zdecydowałem, że nie będzie przerwy na wodę, tylko dostanie dwa razy pod rząd PK. Dopiero po drugiej dawce PK deficyt przystopował i postępuje już w mniejszym stopniu. Dzisiaj powywalałem te wiatraki pożółke i "ponadpalane" przez deficyt, chociaż widać, że jeszcze zostały żółte liście, ale je zostawiłem, bo dzisiaj też był pierwszy dzień takiej zdecydowanej defoliacji, więc już nie chciałem przesadzać z obciążaniem rośliny. ;) Dzisiaj wjechała czysta woda z pH na poziomie ~6, bo ostatnie mierzenie wody, która wypłynęła z doniczki, wskazywała pH7. - Co mnie trochę zdziwiło, bo woda zawsze regulowana przed podlaniem, w graniacach 6 - 6,5. Może ten nawóz PK pomieszał coś w glebie. ;) Trichomy sprawdzone mikroskopem - przezroczyste - żadne zaskoczenie. ;) Generalnie dostanie pewnie jeszcze z dwie dawki PK, defoliacja co 1-2 podlania. Tak, żeby w końcówce maksymalnie doświetlić topy.

 

large_ad43.jpg.5f320c1dabac71d0fe25ba4e58b89849.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie rob defo ostrego jak co to tylko obrywaj to co żółknie lub usycha.Roślina dużo lepiej kwitnie więc nie zapominaj o potasie i fosforze a będzie gitara.Kolor liści na flo nie może być ciemny zieleń bo nadmiar azotu zawsze spowalnia kwitnienie i zakłuca budowę kwiatu oraz wydłuza czas do harvestu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@SmakMaroca999 Czaję z tym azotem, ale ja jej stricte żadnego azotu nie zapodaje. Cały azot jaki dostała to to co było w tabsach biotabs i pewnie w tym płynie od biotabsu też był pewnie jakiś procent azotu, razem z P i K. Ten kolor co jest u mnie - jest ok, czy Twoim zdaniem liście powinny  być jaśniejsze?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+