Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Konkurs Fajkowy - THC-THC.COM


THC-THC

Recommended Posts

Witam

Na czym polega konkurs? nagrody można zdobyć robiąc coś z poniższych rzeczy, wszystkie związane z paleniem lub fajką wodną.

1. Możesz zbudować fajną fajkę wodną i ją pokazać.

2 Możesz zapalić z czegoś nietypowego i to pokazać.

Pod uwagę będzie brany nie tylko pomysł ale również jakość zdjęć, filmiku. Na zdjęciach musi być również umieszczony gdzieś czy to na kartce lub w inny sposób napis THC-THC.COM oraz nick z forum.

A teraz nagrody: Zostaną wylosowane trzy osoby i te trzy osoby dostaną, każda po zestawie fajowym w którego skład wchodzą:
-
Fajkę Wodną Shishe (różne kolory)
-
Węgielki
- Krążki Aluminiowe 10szt
-
Zestaw Różnych Melas Smakowych
plus do tego standardowe gadżety firmowe młynki, zapalniczki, bibułki.

fajkowy-konkurs-2.jpg

Zapraszamy do zabawy!

Nasiona marihuany THC-THC.COM
 

Edytowane przez thc-thc
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Zdjęcie miałem już dodać wczoraj a  zakręciłem sie i wracając od kumpla mi do głowy wpadło.  Pozdrawiam :indiana:

Tutaj poleciało się w owoce miękkie :P Niestety taki bongus 2dni max, ale za to dość smacznie pachnie :dualbongo:

Chcąc mieć dodatkową filtrację miałem możliwość założenia nakładki na cybuch nawet :D

large.20161227_223811.jpg.f8067e06bc44b8large.20161227_223954.jpg.384bce70e86c6c

Tylko nie napisałem na kartce thcthc.com, ale to chyba jest szczegół pomijalny, tym bardziej, że bongos już na kompoście :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@ Drugi Plan warto by było w pw zapytać sponsora konkursu czy będzie się liczyć jak przerobisz w foroshopie i np.w rogu będziesz miał napis THC-THC i swój nik.THC-THC.com to solidny sponsor wiem bo kilka lat temu brałem też udział w konkursach tego sklepu.Pozdrawiam Ciebie i THC-THC.com!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 9.01.2017 o 17:24, Drugi Plan napisał:

@thc-thc

tzn że nie będę brany pod uwagę, czy jednak przejdzie? Bo drugi raz z tym zestawem już zdjęcia nie zrobię, bo to bongo jest max 2 dniowe :D Chyba że zrobię zdjęcie zgnitego arbuza na kompoście z kartęczką :P 

Jeśli nie będzie innych zgłoszeń fajek do konkursu to dostaniesz nagrodę.

pozdrawiam

Nasiona marihuany THC-THC

Edytowane przez thc-thc
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+