Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 90W | Big Bang Auto, Cheese Skunk Auto


Recommended Posts

Dzięki Panowie :D Już myślałem , że dodaję niewidoczne posty :laugh: @Miś - pewnie będzie jak mówisz :) co prawda miałem już afy z przewagą Sati , no ale ta to już przesadza ;) Zbiera się jak ja do porannego wstawania :laugh:  Wychodzi na to , że przed nią jeszcze ok. miesiąca - szkoda , że tak muli , bo im dłużej muli tym Cheese dostaje po nosie. No , ale mówi się trudno i leci się dalej.

@bart85 - Dzięki :D no może nie w oczach , ale jest przyzwoicie ;) A jak u Ciebie sytuacja ?

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Piknie Scooby:puff:.

Nic tylko zacieszać z obu plantów tak patrząc nq chessa to trzeba Cię zdopingować na większe pomieszczenie. Taki niewielki homebox abient(biały ,czy jak on tam się nazywa) w domu koło szafki to nikt by  go nie zauważył?. 

Bb wygląda na konkursowego plqnta ślicznotka:indiana:.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki :) No właśnie niedługo będę musiał skupić się bardziej na serku. Dlatego myślę , że BB skończy się ok 65 dnia - zobaczymy może będzi już redi - a jeśli nie to chyba dam jej jeszcze kilka dni - chciałbym ją doprowadzić do końca , bo dziewucha ma potencjał :)

Co do większego boxa - to niestety musi zostać narazie jak jest. Może za jakiś czas to się zmieni , ale raczej nie prędko. Na następny grow poleci jedna pestka a druga przy końcu żywota pierwszej - wtedy nie będzie tak ciasno :)

Niedawno poszedł oprysk z Cal Mag XTRA @Advanced Nutrients - niech działa :)

Następny up w dniu 50 BB i 32 CS

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Smaku - ooo widzisz , a ja myślałem , że oprysk :) Niby przez liście szybciej przyswaja , stąd poszedł oprysk ;) Ale za wiele to nie dało , panna się zblokowała ostro i nie przyswaja za bardzo nic w tej chwili - włochy brązowieją i topy nie poochną jak powinny a nowych kłaków brak. Szczyty robią się dosyć wysuszone - tak , to dobre określenie ;) Lukru też jak na lekarstwo - więc dzisiaj poszedł ostry flusz. Zobaczymy jak sytuacja się zmieni na dniach. Panna daje mi po dupie :D , ale damy radę.

Cheese - prawidłowo , ciasno , ale prawidłowo.

Dzięki i Pozdrawiam



 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

hehe spoko , nie mam pytań ;) Wydaje mi się , że wiem co jest grane - po porannym fluszu teraz zaczyna dopiero wracać zapach kwiatów - więc wnioskuję , że pomogło. Najwyższy czas wymienić nawozy na flo - ponad 3 lata to jednak długawo :laugh: Teraz przez kilka podlań sama woda a na następne podam CalMagXTRA doglebowo :) A później dam trochę BioEmów

Dzięki Smaczku za rady odnośnie AN 
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+