Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 90W | Big Bang Auto, Cheese Skunk Auto


Recommended Posts

@Scooby byle byś wytrwał i z głodu nie skosił za szybko :D Mnie panowie czeka dłuższa przerwa, bo zostało mi na jakiś tydzień a flo się zacznie dopiero w tym tyg. więc jakieś 2 miechy detoxu będzie ;) Ale za to jak po takim czasie odpalę to będzie miazga :) U was Pany już bliżej niż dalej ;) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Drwal - muszę :D już 10 dni jak nie smakowałem w konopiach - pierwsze kilka dni standardowo najgorsze. Przed tą przerwą ostatnia była na przełomie czerwca i lipca kiedy byłem na urlopie - wtedy wy3małem miesiąc ;) Teraz też dam radę - odpukać , wogóle mnie nie korci - narazie ;) A że BB coraz fajniej wygląda to nie ukrywam , będzie pewnie ciężko za tydzień / dwa , ale postanowiłem , że koszę za ok. 3 tygodnie - tak ze wstępnych oględzin. 

Więc Panowie 3majcie kciuki , bo jak mi się uda to czuje , że będzie rekord pod tym LEDem :D A jeszcze zapomniałem o serku ;) Jak będzie dochodził do finiszu - od razu startuję z następną panną. 

I tu mam pytanie co doradzacie na następny raz ? ;) a takie pesteczki mam : 

Buddha Purple Kush @Buddha Seeds , White Monster Auto@Sensi Genetics , White Diesel Haze Auto  @White Label no i jedna z moich ulubionych odmian AF : Auto White Russian @Bulk Feminized Seeds

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Plantator - też myślę , że Kush będzie w sam raz :D A propos czegoś większego , to jasne , że myślałem , ale niestety nie mam narazie takiej możliwości - musi być jak jest. Uwierz mi , że mieszkam w takim miejscu , że i z tym jest problem natury "moralnej" :laugh: Mam szefa "schroniska" i jego zastępcę na "wyciągnięcie ręki". Jak by tego było mało , miałem już dwie wizyty i ledwo udało mi się wyjść bez szwanku. Wyobraź sobie co jest gdy ktokolwiek zapuka lub zadzwoni do drzwi - pampers do wymiany :laugh: W dodatku mój dzieciaczek lubi dużo mówić więc powiem Ci szczerze , że tak jak jest musi narazie zostać ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dokładnie - rodzina na 1wszym miejscu. Na moje potrzeby - chociaż są coraz większe :laugh: musi wystarczyć :) A , że są przerwy...wiesz z jednej strony to i lepiej. Bo jak się ruszy dym w płucach po takiej miesięcznej przerwie :D to po jednym loleczku jestem...a w zasadzie mnie nie ma :laugh:

Pzdr Mordko :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

6 godzin temu, Scooby-Doo napisał:

Wyobraź sobie co jest gdy ktokolwiek zapuka lub zadzwoni do drzwi - pampers do wymiany :laugh:

Heh mam to samo... :(

a jaka jest ulga jak odbierzesz domofon i usłyszysz ulotki, a po chwili słychać jak ktoś wojuje ze skrzynkami pocztowymi :) 

u mnie za blokiem jest parking i czesto przyjezdza policja sobie postac i zjesc kebab, to nic ze ja wiem ze oni tylko przyjechali zjesc. za kazdym razem mega schize łapie i co chwile zerkam czy odjechali czy nie...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+