Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 90W | Big Bang Auto, Cheese Skunk Auto


Recommended Posts

No tak, ale napisales ze po tygodniu podwyzszacze wypadaja z boxa? Wiec mysle ze przez tydzien nie urosnie na tyle zeby bylo mniej jak 30cm od szczytu po pozbyciu sie zwyzki :) moze zle licze musialbym sie z miarka w Twoim boxie zainstalowac hehehe

swoja droga mysle ze doniczki tez robia tutaj kawal dobrej roboty.

No i Ty uzywasz ukorzeniacza i na autosy tez zamowie Canna Rhizotonic :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bede kombinowal i zobaczymy co bedzie nastepnym razem, a teraz Jacek ma rowno 30cm (ale rozlozyl sie za to na cala powierzchnie 40x40cm) i juz stoi w miejscu wiec panel pojdzie na 15-20cm od glownego szczytu zeby lepiej doswietlic doly. 

Na pewno ziemi za malo do doniczki sypie bo zostawiam jakies 5cm od rantu, a po kilku podlaniach jak ziemia usiadzie robi sie jeszcze wiecej...

ukorzeniacz nie zaszkodzi na pewno ;) 

dzieki @Scooby-Dooi sorki za off :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Drwal - hehe :) Dzięki - no ten cały czarny XL Mazar to jakaś popierdółka była :laugh: , ale smaczna. BB mimo , że trochę marudna to już zaczyna mieć fajne szyszki , twarde jak - no może jeszcze nie kamień , ale modelina :laugh: Myślę , że jeszcze 3 tygodnie przed nią. Nie będę się śpieszył - narazie poszcze z paleniem i zamierzam wytrwać z postanowieniem do zbiorów ;) Jednak liczę , że do końca listopada się wyrobi. 

Pzdr
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No ja mam to samo tez narazie odpuszczam z jaraniem az do zbiorow czyli pewnie jakies 5-6 tyg :) zobaczymy czy wytrwam w postanowieniu. Wczoraj juz nie kurzylem i moge tylko powiedziec, ze mialem kiepska noc bo nie moglem spac za bardzo no i jedzenie nie smakuje tak samo :P mam nadzieje, ze dzisiaj juz bedzie w nocy lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+