Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 90W | Big Bang Auto, Cheese Skunk Auto


Recommended Posts

U mnie nie ma domofonu , więc jak coś od razu walenie do drzwi +pieskie sąsiady + wcześniejsze dwa wjazdy na dom - na szczęście bez labradorów :) A do tego muszę wziąść poprawkę , że obok koleżka diluje mefką , więc nawet w razie pomyłki jest dosyć ciekawie ;) Poza tym dzieciak - więc reasumując , oczy dookoła głowy ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema BB naprawde wymiata !!! Ja w tym roku mialem taka akcje- wychodze na zakupy wracam po dwoch godzinach a tu cala klatka schodowa wali jak w boxie, masakra! Wpadam do domu i u mnie nic wszystko ok. Rozkminilem ze mamy przy piwnicach saune i sasiad uzywa sobie olejkow eterycznych na bazie MJ . Pozdro ;-)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Pasjonista - Dzięki :) zobaczysz na następnym upie jak jej się poprawiło ;) Niby kilka dni , ale różnica jest naprawdę spora. Sąsiad pomysłowy hahaha :laugh:

@bart85 - z racji braku domofonu czas reakcji mam ograniczony do minimum hahaha - ale u mnie kamienica więc ciut inaczej

Ostatnia wizyta była półtora roku temu a sprawa w sądzie też już ponad rok temu - skończyło się na uniewinnieniu z braku dowodów , konfitura która próbowała mnie wrobić w dilerkę już nie mieszka w PL ;) musiał biedny wyjechać :) Więc mam czyste konto - ale ryzyko jest wpisane w nasz "zawód" :laugh: 

Powiem Ci  @bart85 , że chyba zapeszyłeś ;) bo serek stanął na ok. 25 cm i finito - będzie mała top-łodyga :laugh: Chociaż z tego co widziałem , nie jest to jakoś specjalnie wysoka odmiana , na oucie do 40 - 60 cm , więc biorąc pod uwagę , że to in - to wcale nie jest aż taka tragedia. Będzie smakowy dodatek do BB ;)

Jutro BB dostanie ostatnie podlanie z CalMagXTRA i do końca już BioEmy i woda.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@bart85 - nie , był wjazd , przeszukanie - nic nie znaleźli (był krawężnik ze śledczym) , później złożenie zeznań na komendzie , oczywiście dowieźli mnie do komendy w suce - żeby nie było , że jechali na darmo ;)

 Nieposzlakowana opinia i później uniewinnienie. Łeb , który chciał mi wykręcić numer został złapany z ziołem - z tego co wiem i podał moje namiary. W taki tani sposób chciał mnie wpier..olić. Pojęcia nie miał , że coś uprawiam - o tym nie wie nikt , oprócz mnie i żony - córy nie liczę.

 Na sprawie sędzia podpowiedział mi powództwo cywilne z racji bezpodstawnego pomówienia przez tego łba , ale odpuściłem - za dużo zachodu i nie chciałem ciągać się po sądach - tym bardziej , że sprawy cywilne lubią trwać i trwać. Z resztą ten łeb siedzi teraz na wyspach z tego co wiem. Wszystko skończyło się na umorzeniu postępowania przez prokuraturę z racji braku dowodów i nieposzlakowanej opinii właśnie no i uniewinnieniu przez sąd. Także skończyło się pozytywnie a wcześniej poszło o co innego - w mieszkaniu które kiedyś wynajmowałem mieszkał jakiś typ który coś nawywijał i któregoś dnia z rana miałem wizytę smutnych panów. Wylegitymowali mnie , żonę , pokazałem kwity , że mieszkanie jest wynajmowane od kiedy przez kogo dla kogo - kwity ze skarbówki i notariusza , że wynajem jest legal i tak się skończyło - dobrze , że nie spanikowałem i miałem wszystkie kwity pod ręką , bo w pokoju obok rosła Biała Rosjanka :laugh:

Więc , jak czytam na forum texty , że psiarnia wjeżdża na wynajmowaną chatę "kolegi" w PL i na słowo wierzy ludziom bez papierów , etc. to ogarnia mnie pusty śmiech - a jest tu taki "asior" na forum ;)

Więc tak to wyglądało pokrótce :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak tak już sobie Koledzy piszecie o wjazdach to co powiecie na taką historię? Moje dziecko było w przedszkolu.Po powrocie opowiada"Dzisiaj tatuś były u nas panie z policji i pokazywały jak się przechodzi przez ulicę i mówiły o znakach drogowych a później pokazywała nam pani zdjęcia liści i się zapytała- Czy takie widzieliśmy?Były takie listki jakie mają twoje kwiatki ale ja nic nie powiedziałam. :(  I co czuje dziecko jak sprzeda własnych rodziców?Chore państwo!Chory system!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+