Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 90W | Big Bang Auto, Cheese Skunk Auto


Recommended Posts

No to zdradzę choć nasion i klonów teraz mam dostatek i mam w czym wybierać :) możliwe że będą to : Dazy Jones, Bruce Banner#3, Strawberry Sour Diesel i Tutankhamon ale jak mówiłem może coś się zmienić wybrałem prawdziwe wymiatacze w zawartości THC zobaczymy co przyniesie czas i czy będą to rośliny z nasion czy klonyB)

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Miś - no może faktycznie :D czeka. W końcu za każdym razem gdy miałem dwie rośliny w tym boxie to zawsze jedna tak jakby czekała na swoją kolej - nawet te co sadziłem w tym samym dniu - więc coś w tym jest ;) 

@bart - no , coraz lepiej zaczyna wyglądać ;) 

Dzięki za dobre słowo :)

Pozdrawiam i do następnego
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@MJ  - :wub:haha

@Plantator - Dzięki :D No program już nieaktualny ;) "Yo ! MTV Raps" leciało od 1988 do 1995 na starym dobrym kiedyś MTV ....ehhh to były czasy. Prowadzili go Ed Lover i Doctor Dré . Ja zacząłem oglądać jakoś od początku lat 90tych i ot taką luźną aluzją poleciałem , bo myślałem , że skojarzysz ten program :)

Pozdrawiam


 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Plantator - a no tak se poleciałem :D A propo dziewczyn , to wszystko ok. BB już spija soki z dolnych liści , poza tym pozbyłem się kilku starych żółtych wiatraków i uje..ałem trochę małych dolnych odrostów. Nawóz do tej pory podany tylko raz. Jutro planuję dać trochę Emów i następne podlanie z pełną dawką siuwaxu na flo :) Cheese już się ogarnia i widać , że Indi jak mordę szczelił :D liście szerokie jak chrzan z pola :laugh:

Pozdrawiam



 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+