Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 93W | Jack Herer


Recommended Posts

witam,

dzisiaj fotki przed i po defo. pierwszy raz robilem defo wiec nie wiem czy dobrze je wykonalem. mam nadzieje, ze roslinka przez to ze boczne odrosty dostana wiecej swiatla bardziej sie rozrosnie i ze sie pozbiera po tym zabiegu bo dosc ostro pojechalem :P
zreszta sami ocencie :) jak myslicie lac juz nawozy? liscie ma dosc ciemne caly czas... 

dzien 31 (17.10.2016) - 4 dzien flo (licze od pierwszych klakow jak w auto)

large.FullSizeRender.jpglarge.IMG_1517.JPGlarge.FullSizeRender-1.jpglarge.IMG_1523.JPG

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzieki za porady tylko dzisiaj juz nic nie podzialam bo juz nocka w boxie nastala :) Jutro na pewno ponaginam odrosty;) 

Led jest 29cm nad roslinka wiec mysle, ze wysokosc jest optymalna, ale pokusze sie i dam o jedno-dwa oczka nizej czyli jakies 2-4cm :) 

A jak z nawozami? Skoro do tej pory dostawaly po 1,5l czystej wody, to moze przy kolejnym podlanku zapodam 2ml/1,5l canna terra flores? :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jeszcze troszkę od rana ciachnąłem listków  ;) myślę, że na pare dni teraz starczy :) 

opuściłem też panel o 2cm czyli jedno oczko na łańcuchu :) a jak wroce z pracy to bede staral sie podwiazac wszystkie szczyty na boki tak jak radzil Smaku :)

powiem szczerze, ze zaczyna podobac mi sie ta zabawa bardziej niz przy automatach bo mozna ciut bardziej ingerowac w to co sie dzieje :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+