Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 93W | Jack Herer


bart85

Recommended Posts

@Scooby-Doo szczerze to mam nadzieje ze nie zostanie 20cm karlem i poleci jeszczew gore. Mam jeszcze troche miejsca wiec jakos dam rade upchnac Jacka :) sporo odrostow na bocznych ponaginanych odrostach juz sie pojawilo wiec moze byc fajnie na koniec.

do tej port lecialem na czystej wodzie (ziemia od canny zrobila swoje), ale nastepne podlanie juz z canna terra flores leci w minimalnej dawce i potem zamierzam lac ten nawoz co drugie podlanie jezeli bedzie koniecznosc :)

od 4-5 tygodnia flo zamierzam lac pk 13/14 od canny przez jakies 2-4 tygodnie i potem porzadny flush :) 

mam nadzieje ze nic po drodze nie spi*rdol* i bedzie fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

PK 13/14 tylko 3 podlania po 3cim tygodniu flo - strasznie zmienia smak zioła na koniec , więc z tym nie ma co przesadzać ;) Będzie dobrze , nic się nie spie..oli :)

Na marginesie , jak duży Był Twój BB ? ...ten mój poyeb zaraz mi wyjdzie z boxa :D A tu jeszcze Cheese zaczął kwitnąć i naprawdę nie wiem co będzie za dwa , trzy tygodnie...:huh:


 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A to dzieki za rade co do PK 13/14 :) dostosuje sie na pewno :) czyli optymalnie bedzie zaczac podawac to od poczatku 4 tyg? w sumie na poczatek listopada bede mogl zrobic pierwsze podlanie chyba :) bede musial policzyc dokladnie ale to juz na pewno nie dzisiaj ;)

co do BB to powiem Ci ze robilem na nim LST i caly czas naginalem glowny szczyt a i tak na okolo 40cm wystrzelil w gore. Byl by znacznie wyzszy bez LST, ale wtedy jechalem pod 4 x cfl albo x 6. Juz nie pamietam, nie zebralem duzo tym bardziej ze przesuszylem topy, ale plant mial wigor we wzroscie ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tzn. tak , w sumie ja leję PK od 3-ciego tygodnia flo - nie wcześniej i zaczynam od połowy dawki , następne podlanie z PK cała dawka i ostatnie również cała. Oczywiście nie pod rząd ;) ale to jest raczej jasne :D Zrób tak żeby bite 2 tygodnie do końca flo już nie lać PK , jak wspomniałem , mocno zmienia smak. No i później normalnie fluszuj i woda do końca. PK oczywiście dodawaj do Flores'a :)



 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ok to tak zrobie jak mowisz :) czyli jak zacznie sie 3 tydzien to polowa dawki pk 13/14 z floresem, potem czysta woda, potem pelna dawka pk i flores, czysta woda i ostatnie podlanie pelna dawka pk z floresem i czysta woda, i potem ewentualnie bede dodawal jeszcze flores w miare potrzeby :) 

dzieki @Scooby-Doo :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No zobaczymy jak to bedzie :) dziadostwo ale ponoc dosc skuteczne ;) na pewno z tym nie bede przesadzal bo nie chce pozniej palic czegos co bedzie mialo mega niedobry smak :)

Nie wiem czy w zwiazku z tym nie dokupie sobie Canna Flush do lepszego usuniecia calych syfow z podloza i roslinki na dwa tyg przed zbiorami :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+