Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 93W | Jack Herer


bart85

Recommended Posts

Ziemia nawożona , więc nawozy na veg praktycznie zbędne ;) Ale warto mieć "w pogotowiu" w razie przyszłej uprawy w light-mixie :)

 Moja BB dotstała w sumie 4 razy pk (pół , całość , całość i pół dawki) , ale powiem Ci że strasznie żercza jest i ciągle jej mało ;) Jutro planuję ostatnie podlanie CalMag'iem i do końca woda i woda + emy

A ścinka najprawdopodobniej w 70 dniu - niech poochnie ile może ;) A propos - Twoja CFL'kowa BB ile czasu miała gdy przyszedł drwal ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, Killerontheroad napisał:

Też mam takiego krzaka i powiem Ci, że Twój wygląda naprawdę włochato :D w porównaniu.. Trzymaj jak najdłużej, według mnie to jeszcze 2 3 tygodnie jak spuchnie na maxa :D

Tu masz foty Jacka Herera w 77 i 80 dniu :)

@Killerontheroad - za 2 , 3 tygodnie to dopiero się zacznie porządne kwitnienie ;) 

@Drwal - taka Konczita Wurst jednym zdaniem :laugh: Tylko niech włosków ma więcej ;)

@bart85 - flo dopiero co rusza , więc na Święta powinno być wesoło - oczywiście nie mówię o 11listopada :laugh:

Poza tym wydaje mi się , że kolega powyżej ma Jacka w wersji af - to ciut co innego ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+