Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 93W | Jack Herer


bart85

Recommended Posts

Siemka Bart piknie roślina idzie a to że mała to nic mi też Big Kush idzie coś jak twoja tylko że jej siatką pomogłem przy ledzie za wysokie to niedobrze. Jak zobaczyłem Bb u Scoobiego to też tak chciałem hehe:laugh:.

Moje wyglądają tak.large.20161106_210303.jpg

Sorki za zaśmiecanie , tak dla porównania małe pod ledem jest fajniutkie.

Pozdro:yoda:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak wolisz ;) Owszem to działa - no może nie niesamowicie ;)  ale bardziej przy HPSie gdzie masz jedno spektrum - prze LEDzie z full nie wydaje mi się żeby była potrzeba. Przy LEDach i tak roślina bardziej się "lukruje" ;) Choć to też zależy od odmiany. Dajmy na to moja BB rzuca lukier głównie na kielichy kwiatowe a CS wali już po liściach ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@bart85 - też mi się wydaje , że to mija się z celem :) I tak będą spore zmiany u Ciebie w następnym Grow :D 

A propos diód UV i IR nie pytaj się mnie tylko które są za to odp. bo nie mam pojęcia - i kompletnie się na tym nie znam. Kobieta robiła pomiary spektrum tego LEDa  i była naprawdę pod sporym wrażeniem zakresu fal - a biorąc pod uwagę , że panel nawet nie ma włącznika to tym bardziej :laugh: 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+