Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 93W | Jack Herer


bart85

Recommended Posts

no to juz wiem jak :) mam tylko nadzieje, ze jak rura bedzie zagieta praktycznie w kat 90 stopni w celu wyprowadzenia jej poza box to nie bedzie problem.
 

@Miśjeszcze dwa pytania mam... a mianowicie filtr ktory zaproponowalem jest bez kolnierza... czy jest on mi potrzebny? czy 100m3/h da rade dla mojego boxa zeby utrzymac temp na takim poziomie jaki jest teraz? czy moze lepiej cos kolo 200m3/h kupic?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam,

Obiecany upek... Wczoraj przelalem 14 litrami czystej wody planta, a na koniec zapodalem litr wody z maksymalna dawka nawozu na flo i boostera bo stwierdzilem po ogledzinach trichomow i ilosci bialych klakow, ze jeszcze do przynajmniej 20/12 Jacek postoi w pudle. Czeka go jeszcze jedno podlanie z nawozami i potem jescze jeden konkretny flush. A jak bedzie trzeba to postoi kolejny tydzien. Wydaje mi sie ze przez ostre defo ktore zrobilem na poczatku wszystko sie pieknie przedluzylo ;) 

tak czy siak nie bede mogl jeszcze przez jakies 2-3 tygodnie zapalic wiec moze sobie stac do osiagniecia pelnej dojrzalosci ;)

ps. z nowosci wjechal filtr do boxa i wentylator. stracilem duzo miejsca w gore i ogolnie ciezko bylo to upchnac. mam nadzieje ze spelni chociaz swoje zadanie, ale obawiam sie, ze bedzie problem z temperatura bo wentylator 185m3 dmucha znacznie slabiej niz komputerowy bez filtra... no ale to normalne bo filtr stawia niezly opor...

dzien 84 / 57 flo
large.IMG_0023.JPG
large.IMG_0024.JPGlarge.IMG_0025.JPGlarge.IMG_0026.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mala zmiana planow nastapila i tak dzisiaj poszlo podlanie z nawozem na flo w pelnej dawce, kolejne podlanie za 3-4 dni z bioemami i tutaj pytanie do @Scooby-Doo ile lejesz emow na litr wody? I na koniec beda dwa flushe po 15 litrow wody czyli Jacek zakonczy zywot na koniec grudnia lub poczatku stycznia :)

 heh gdybym mogl jarac to pewnie juz za dwa trzy dni byla by kosa, a tak moze spobie jeszcze spokojnie dochodzic Jacus :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+