Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 93W | Jack Herer


bart85

Recommended Posts

noooo pewnie ze sia da :) i to mam nadzieje, ze lepiej niz do tej pory czyli bez ciaglych przeziebien i innych infekcji gornych drog oddechowych ;)

dzieki za dobre slowo :) kolejny upek zrobie w poniedzialek przy okazji podlania, a w zasadzie plukania, ale juz raczej wiele sie nie zmieni ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

18 godzin temu, bart85 napisał:

noooo pewnie ze sia da :) i to mam nadzieje, ze lepiej niz do tej pory czyli bez ciaglych przeziebien i innych infekcji gornych drog oddechowych ;)

dzieki za dobre slowo :) kolejny upek zrobie w poniedzialek przy okazji podlania, a w zasadzie plukania, ale juz raczej wiele sie nie zmieni ;)

idź zrób zdjęcie :D:blant:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam,

Obiecany upek - juz ostatni przed scinka :) dzisiaj Jacek dostal 17 litrow czystej odstanej wody, za 4 dni dostanie jeszcze 11 litrow i po kilku dniach scinka. Nie wiem czy dobrze robie bo jest jeszcze duzo bialych wlosow, ale pokusa zapalenia jacka i rozpoczecia czegos nowego jest chyba wieksza niz jego dalsze trzymanie w boxie :) 
W nowym projekcie bedzie nowy box - 50x50x115cm wiec ciut wiekszy niz dotychczas. Musialem zbudowac nowy z racji tego, ze przez dolozenie filtra weglowego w tym jest zbyt wysoka temeperatura i zbyt malo miejsca.

W sumie jestem z Jacka zadowolony - jak na pierwszy raz z odmiana fotoperiod mysle, ze nie jest zle :) Teraz zobaczymy co przyniesie Exodus Cheese i White Widow w materialowych donicach :)

dzien 94 / 67 flo
large.IMG_0061.JPGlarge.IMG_0060.JPGlarge.IMG_0059.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+