Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 93W | Jack Herer


bart85

Recommended Posts

Zrobilem tak ze dzisiaj o 6 rano poszlo jeszcze 6 litrow wody ktora przygotowalem wczoraj rowniez okolo 6 rano. Teraz to przeschnie i bedzie kosa :) chce go sciac jeszcze przed koncem roku zeby zrobic miejsce na nowe krzaczki :)

poza tym dzisiaj jak podlewalem zobaczylem jakiegos mikroskopowego potwora smigajacego po glebie, ale to bylo tak malutkie ze nie potrafie powiedziec co to moglo byc - dlatego przesuszam i kosa :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzieki Panowie :) 

Pesteczki juz sie mocza. Tylko mam problem bo starczylo mi ziemi na 3,5 doniczki, wiec jeden cheese wyladuje eksperymentalnie w 2-2,5 litrach ziemi :) ziemi z marketu na pewno nie dokupie w celu zmieszania bo raz juz sie przejechalem. 

pozostale dwa cheesy i white widow w pelnych doniczkach :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witam,

kilka dni po suszeniu. wyszlo na moje oko wiecej od 3 autosow - widac po ilosci w sloiku :) nie mam wagi niestety bo sie popsula, ale jest okej :)
susz na dloni to troche wiecej niz polowa calego suszu. 

ps z trzech cheesow i jednej pestki white widow wyszedl tylko jeden chees poki co. nie wiem czy w miedzyczasie nie zamowie doniczki materialowej okolo 10 litrow i jakiejs pesti od dutch passion.
large.IMG_0108.JPGlarge.IMG_0106.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+