Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 93W | Jack Herer


bart85

Recommended Posts

Podlanie raz ;)....producent co chwila zmiania zdanie.  Już kiedyś był wałkowany ten temat na forum z tego co pamiętam -  poszukaj dobrze ;)

Ja mam PK PLAGRON 'a. Producent twierdzi żeby podlać 3 razy po 3cim tygodniu flo 2ml na litr - więc zobacz sam jakie farmazowny wypisują :) Ten sam produkt - inny producent i zupełnie inna instrukcja...

 Ja w praktyce leję 3 czasem 4 razy. Od 3ciego tygodnia: zaczynając od połowy dawki i na połowie kończąc - połowa dawki , pełna dawka , pełna dawka , połowa i finito. Jak nie będziesz z tym przesadzał to nic się nie stanie - tylko te dwa ost. tygodnie już bez PK - bo zioło będzie beznadziejnie smakowało. Ja chyba na następny raz - jak mi się skończy PK13/14 ogarnę PLAGRON GreenSensation - jest organiczny i dzała chyba podobnie - bynajmniej w podobnym terminie zaczyna się go podawać :) I też jest stymulatorem kwitnienia.

Pozdrawiam




 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam, 

Mały upek... wczoraj podlanie z pk 13/14. Zmniejszylem ilosc wody do litra.

Ciesze sie ze roslinka caly czas rosnie w gore nawet okolo 1,5-2cm dziennie. Jeszcze pewnie pare dni tak sie bedzie jej wzrost utrzymywal wiec licze, ze do okolo 30-36cm dorosnie :)  

mam jeszcze pytanie do specow od defo.. kiedy i jak duzo lisci usunac? ktore odrosty usuwac z bocznych galezi? takie malenstwa np. na 2-4 pietrze usuwac? 

dzien 42 (28.10.2016) - 15 flo .. niecale 25cm okolo godziny 18 czyli tuz przed zgaszeniem lamp
large.IMG_1594.JPG

dzien 43 (29.10.2016) - 16 flo .. zdjecia robione chwile temu.. juz troszke ponad 26cm :) moze nie jest demonem predkosci ale rosnie :)
large.IMG_1612.JPGlarge.FullSizeRender.jpglarge.FullSizeRender-2.jpglarge.FullSizeRender-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema. Ludzie kompletnie zapomnialem o zmianie czasu dzisisj w nocy... obudzilem sie patrze pare min po 5 a tamw boxie jasno... czyli wlaczylo sie swiatlo o 5 zamiast o 6 i zgasnie tez o 5 zamiast o 6. Czy tak juz zostawic do konca czy przestawic dzisiaj po zgaszeniu na godziny od 6 do 6? Tylko jsk przestawie beda spaly jedna godzine dluzej. 

Prosze o porade.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Moim skromnym zdaniem to jeżeli przedłużysz im swiecenie o godzinę albo skrócisz sen o godzinę jednorazowo to absolutnie nic im nie będzie.

Jeżeli chodzi o Defo to jak najbardziej możesz dziabnąć wiatraki z głównej łodygi, aczkolwiek ja bym ją nagiął-tym bardziej że miejsca masz w uj- i wtedy będziesz dokładnie widział którę obciąć.

Z fartem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+