Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 93W | Jack Herer


Recommended Posts

8/10 (sobota) wiec pewnie jeszcze troche za wczesnie... chodz pamietam, ze California Orange po okolo 3-5 dniach juz miala pierwsze pistle. A co do fimu to byl robiony tydzien przed przelaczeniem. 

generalnie gdyby byly to automaty to juz byl bym prawie na polmetku uprawy... bo w piatek bedzie rowno 4 tygodnie zycia, w sobote zacznie sie 5 tydzien wiec do konca automatow zostalo by jeszcze max 5 tygodni. w tym przypadku zejdzie sie jeszcze pewnie pare dni na indukcje i z 8-9 tygodni samego kwitnienia jeszcze. wychodzi, ze normalne potrzebuja jakos 3-4 tygodnie wiecej czasu niz automaty.. mam tylko nadzieje ze dluzszy czas oczekiwania zaowocuje wiekszym plonem niz z 3 automatow. jak bedzie nie po mojej mysli to wracam do automatow ;) 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

:D Na większy plon niż z 3 af raczej bym niel iczył ;) Co kto woli - jak wiesz ja wolę AF - i będę się tego 3mał do końca. Pamiętam jak miałem PureAK - sezon - ( żarówki LED + CFLki ) , całość trwała ok 80 dni - czyli jakieś dwa , trzy tygodnie dłużej niż AF - teoretycznie warto , ale róznicy w mocy i w działaniu nie było kompletnie żadnej - mało tego kilka odmian które miałem - a w szczególności Amnesia od Kera Seeds biła na głowę tę sezonówkę. Więc jak ktoś gada , że AF to tylko głupi kundel Rudelaris - to wiadać jakie ma pojęcie o konopiach ;) a takich delikwentów nie brakuje - dali dupy z AF a cała wina po stronie roślin ;)  Więc kwitując wypowiedź sam się przekonasz czy gra jest warta świeczki - w tym przypadku dodakowych tygodni i większych opłat za prąd.

Zapomniał bym indukcja potrafi trwać i trzy tygodnie - dodaj do tego stres związany z nieudanym FIM'em i będziesz miał wynik ;)

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+