Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 93W | Jack Herer


Recommended Posts

maly upek :) a wiec od poludnia skonczyl sie suchy lod i dopiero bede mogl zaczac podawac CO2 dopiero jutro pod wieczor, ale od jutra zachowam ciaglosc az do soboty czyli momentu przelaczenia czasu na 12/12. bedzie to 22 dzien zycia roslinki, zastanawiam sie czy skracac pozniej czas swiecenia co 2 tygodnie? moze sie ktos wypowiedziec czy daje to jakies wymierne efekty? 

co sadzicie o FIMie?

dzien 16 (02.10.2016) 
large.FullSizeRender.jpglarge.57f141a4d6658_FullSizeRender3.jpglarge.57f141a6a3b1f_FullSizeRender4.jpglarge.57f141a33c1e2_FullSizeRender2.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam,

Obiecany upek poniżej :) Wszystko wygląda zacnie... roślinka jest niska, ale za to bardzo rozłożysta z dużą ilością bocznych odrostów. Wczoraj podlane 1,5 litra odstanej kranówki bez nawozów... do tej pory nie podawałem żadnych nawozów. Prosiłbym teraz o poradę kiedy zacząć podawać nawóz na flo... jak pokaże pierwsze pistle czy jak zacznie konkretniej kwitnąć, a do tego czasu sama woda? 
Dzisiaj po 21 dniach wega przestawiłem czas świecenia na 12h. Postanowiłem, że nie będe skracał czasu świecenia i do końca jadę na 12h.

dzień 18 (04.10.2016)
large.04_10.JPG

dzień 19 (05.10.2016)
large.05_10.jpg

dzień 22 (08.10.2016) - pierwszy dzień świecenia po 12h
large.FullSizeRender.jpg
large.IMG_1487.JPGlarge.FullSizeRender_2.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Oj bart , bart...aż nie wypada żeby grower z całkiem niezłym starzem pytał się od kiedy dawać nawozy na flo ;) hahahaha - żarcik :laugh:  Rób jak z AF - widzisz pierwsze kłaki , zaczynasz z nawozami na flo :)

Zdrowo ładnie i dzięki nieudanemu FIMowi zrobiła się bardziej rozłożysta :D





 

Pozdrawiam




 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+