Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150W | White Widow, AutoEuforia ,Think Different, Big Devil XL


Recommended Posts

O 26.07.2016 o 23:30, ZOSTAW napisał:

używam light mix 

kranówa ma ph ponad 8

dolomitu nie mam ale jutro kupię.

Napisales na pierwszej stronie ze uzyles all mix i tu doszukiwalem sie przyczyny.

Jedno takie podlanie z dolomitem nie wyreguluje ph.

Producent tabsow zaleca odstana kranowke, pewnie ma byc wysokie ph bo nawozy zakwaszaja, ale jakchcesz mozesz lac mineralke.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 25.07.2016 o 22:39, SmakMaroca999 napisał:

WW widać uposledzona przez nadmiar azotu za wcześnie finiszuje ni rozbudowuje topowe tylko barwi na miedź pistle i wali liście w top.

@Smaku - Ostatnio ściąłem z lasu Royal HazeAuto. Wyglądała dokładnie tak samo i stwierdziłem ze lepiej z nią nie bedzie. Pojedyncze pistle robiły się żółte, liście sterczały do pionu i ciężko bylo odróżnić co przytopowy liść a co kwiat...

Zastatnawia mnie tylko skąd nadmiar azotu skoro na tej samej miejscówce stoi jeszcze Black Jack Auto i jemu wszystko gra. A posadzone obok siebie 40cm w jednym dołku

@ZOSTAW - pozdro. W moich uprawach mam prawie takie same problemy. Ale jakoś tam idzie. Zawsze jakis tam plon, najważniejsze że swojskie :D

Wierzę że ciągle do przodu. Narazie indoora darowałem sobie. Skoncze OUT i lecimy w Lodówce :D

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Do @zasobnik -Bo rośliny różnie pobierają jedna potrzebuje więcej inna mniej np.teraz w uprawie widzę a rosną w pomieszczeniu WW X BB i Amnesie i te pierwsze marudzą a Amnesie wpierdzielaja i im ciągle mało papu wiec stosuje kilka konewek do indywidualnego podlewania. Jest jak z ludźmi jedzą to samo w tych samych ilościach i jeden tyje a drugi nie, jednemu pomaga innemu szkodzi w dużej mierze to genetyka odpowiada  za taki stan rzeczy.Szkoda ze trafiły się takie haze na oucie:( ale haze w auto już taka mają strukturę a ta WW była by naprawdę tłusta gdyby nie przemęczenie azotem.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+