Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 150W | White Widow, AutoEuforia ,Think Different, Big Devil XL


Recommended Posts

Te z biotabsami dostawały wodę z kranu odstaną 48h i czasami wode mineralną (dobrowianka)Ten bez biotabsów dostawał to co spłynęło do podstawek z pozostałych + woda(dobrowianka)+ biobizz :) dwa razy dostał humus active i raz mu polałem coś co dał mi kolega (florovit nawóz uniuwersalny) Ogólnie to od początku był spisany na straty jakby jedna pestka nie wyszła, ale widzę że w razie jakichś komplikacji to będzie ostatnia deska ratunku.

Dzisiaj mija 70 dni od startu.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Miasłem  taki sam box jak ty 150w było trochę mało i ten sam problem z temperaturą miałem wrzuciłem tam dodatkowo 4 cfl osram po 1600lum każda i był zajebisty efekt wiem że one są na wega dobre ale dały zajebiste rezultaty . później zmieniłem na hps w cooltube bo jak wspomniałem temperatura była dość wysoka no i spadek wilgotności . polecam ci melasę najłatwiej dostać ja w sklepie wędkarskim  .Czytałem że polecaja lać łyżeczkę na 5 l czy jakoś tak ja dawałem łyżkę stołową na 2l i było widać rezultat gołym okiem w ciągu 48 godzin topy wyraźnie napuchły. Ja swoje ww miałem prawie 3 miechy od tego samego sklepu i producenta i wyszedła lipa ,ale mam nadzieje że ci ziomek się uda życzę powodzenia

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

przy 150W łatwo utrzymać temperaturę jak mi kolega odda moje 4 żarówki cfl to następnym razem skorzystam z twojego pomysłu. Jeżeli chodzi o nawozy to wolę nie mieszać.

1. WW (bez biotabsów) jest już gęsto usiana mlecznymi trichomami :)

2. WW w porównaniu z siostrą trichomów jest mniej ale są ciemniejsze i im niżej rośliny tym są mniejsze.

3. euforia ma mleczne trichomy na prawie całej roślinie z wyjątkiem najniższych pięter gdzie topy się rozwijają dopiero

4. think diffrent 75% mlecznie 25% przeźroczyste

5. Big devil ma bardzo małe trichomy nie jestem w stanie stwierdzić czy te kulki są już mleczne czy nie ;/

 

Zastanawiam się czy nie ściąć devila bo z niego raczej lipa będzie a mam już takie ciśnienie że masakra :) 

do tego robi się ciasno w boksie

Wkrótce ścinka :)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+