Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600W | Barneys Farm Critical Kush


Recommended Posts

@ Łowca, to się chwali :D oby puchły;) Pozdro

@ Drwal, kurde mi się wydaje wariat że własnie od tego drugiego podlania które było po 9 dniach bo od czego innego bym je mógł popalić, chyba że wpływ na to miała woda w podstawce której nie wylewałem dopiero jak zaczeło mi się to dziać to zacząłem? mogło tak być? a co teraz radzisz z nawozami odstawić i walić samą wode czy lać im, bo nie chciał bym czegoś pogorszyc. Pozdro i dziękuję za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja pierd.le :Facepalm:   tak jak było wszystko cacy tak nie wiem co się dzieje...

W roślinach których robiłem delikatny flush czyli było ich 4 to w 3 znalazłem jakieś podejżane towarzystwo, były te robale w podstawkach , dobrze je umyłem i wyrzuciłem ale szykować się na coś kupować jakiś środek? Szukam w necie ale ch*j wi co to jest. Proszę o pomoc kogoś doświadczonego.
 
tak to wygląda, zdjęcia przyciemniłem zeby chujozy było lepiej widać.
 

20160604 210937

20160604 211021

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mi to wygląda na młode osobniki stonogi murowej tak myślę bo ciężko określić bez dobrego makro jeśli to są te o wady co pisze to nie musisz się martwić o rośliny.Co do roślin to calbum i magnesium by się przydało i nie przesadzaj z nawozmi bo to duży poziom P i K tak podpalił liście.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Witam Szanowne Towarzycho;)

W tym tyg. poleci jakiś up bo troszkę problemów prywatnych i jeszcze z kobitkami nie jest si... nie ogarniam tego za bardzo na Tych Bio Tabsach tzn. zjebałem raz i nie umiem naprawić:) robiłem flush który nic nie pomógł wydaje mi się dlatego , że Bio Tabsów chyba nie da się od tak wypłukac, ale trudno następnym razem będzie lepiej, do rzeczy:

Pierwsze pytanko co do tego listka pojawiają się na paru roślinkach i wydaję mi się że papu jest wyjadane z liści? można to zbagatelizować czy zainteresować się tym? do ścinki około 24dni wtedy będą miały 70dni FLO.

IMG_1131.JPG

a tutaj drugi listek, szukałem na necie ale nie wiem co to może być, najpierw robi się taki brązowy a pozniej żółty i delikatnie usycha na końcu:

IMG_1133.JPG

Proszę o pomoc, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+