Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
dutch-passion.com panpestka.pl growbox.pl

Recommended Posts

Witam i zapraszam do oglądania moich pierwszych zmagań w życiu:) także zapraszam do komentowania i proszę o wszelką pomoc.
Zdjęcia były robione wczoraj czyli dziewczyny miały swój 4 dzień na powierzchni, pierwsze 3 dni moc na zasilaczu była
ustawiona na 250w, w tym momencie lecą na 400w i tak będzie cztery dni, a później wchodzą na 600w:) podlewane narazie 
odstaną kranówką w ilości 20ml.

Obecne warunki panujące w boxie:
Temperatura: Dzień 26, Noc 18
Wilgotność: Dzień około 85%-90% i noc podobnie

Nasiona: 12 Critical Kush ( Barney's Farm) 
Box: Secret Jardin ORCA (120x120x200h)
Oświetlenie: Weg: MH GIB Growth Spectre 600w
                      Flo: HPS GIB Flower Spectre Xtreme 
                      Zasilacz Lumatek z możliwością regulacji
Fotoperiod: weg 12/1, flo 11/13 skracane 30min co 2 tygodnie
Wentylacja:Torin MDF 500m3 (wyciszany pianką oraz zawieszony na gumach)
                    SMSCom 4-Amp Hybrid Pro
                    Filtr węglowy Carbon Active Standard 650m3
                    Wtłaczający 150m3
Nawozy: Zestaw Bio Tabs
Donice: 200ml teraz a docelowe 11L
Ziemia: Dutch Pro Light Mix 60% Perlit 40%

Trening: Topping

IMG 0283

IMG 0281

IMG 0276

IMG 0274

Niezły setup, będzie grubo :)

No piknie Critical Kush ma chłopina potencjał do agresywnego rośnięcia na flow?.

Będe obserwował z zaciekawieniem☺.

W zdrowih i z fartem do mety.

Pozdro?

Dzięki Pany za zainteresowanie.

Łowca Kurdli Nie mam pojęcia czy nie przesadziłem bo nigdy nie miałem żadnej przygody, oglądałem sporo relacji i niektórzy robili jeszcze więcej także to się okaże czy mnie poniosło czy dam radę:)

Maestro Plantator, własnie mam w planach robić nie za długiego wega bo też coś tam o tym wyczytałem, jeśli będą szły oczywiście tak jak powinny i nic nie zepsuje po drodze ładnie mówiąc.

Pozdro!

KrolJulian jak zrobisz im krótki weg i nie będziesz ich trenował to ładne pały powinny ci wyrosnąć. Pozdro

KrolJulian jak zrobisz im krótki weg i nie będziesz ich trenował to ładne pały powinny ci wyrosnąć. Pozdro

Nie ukrywam że było by miło:) a powiedz mi to co myslisz bez tego toppingu ? czy zrobić im? i jaki weg byłby optymalny według Ciebie? ja myslałem coś koło 14dni może z lekkim hakiem.

Pamiętaj ze jeśli robisz topping to krzaki rozrastaja się bardziej na boki a gdy masz mało miejsca to nie jest wskazane. Wega pociągnij te 14 dni jeżeli stwierdzisz ze mało można go przeciągnąć. A nie trenowane rośliny tez potrafią dać naprawdę przyzwoity plon. I zawsze trawkowa ekipa służy pomocą. Pozdro

Pamiętaj ze jeśli robisz topping to krzaki rozrastaja się bardziej na boki a gdy masz mało miejsca to nie jest wskazane. Wega pociągnij te 14 dni jeżeli stwierdzisz ze mało można go przeciągnąć. A nie trenowane rośliny tez potrafią dać naprawdę przyzwoity plon. I zawsze trawkowa ekipa służy pomocą. Pozdro

No powiem CI że ogólnie chciałem próbować robić ten topping, ale wsumie miejsca to tam nie bd za dużo także chyba mi przemówiłeś i odpuszczę a co sie odwlecze to nie uciecze;)

Co do Trawkowej ekipy nie ukrywam że liczę na pomoc:) Pozdro!

Na pierwszy raz nie ma co kombinować za dużo a na trenowane przyjdzie jeszcze czas.

Mam chyba GL zrobionego CK ale ze stajni Dinafem jak dobrze pamiętam luknij tam a zobaczysz?.

Pamiętam że rósł jak chciał hehehe?.

Bardziej agresywną w uprawie jest tylko z tego co próbowałem to Amnesia Kush od Dinafem.

Idz za radą krótki weg dostosowany do wysokości i do powierzchni boxa roślina urośnie ci minimum 3

razy na flow.

Pozdro.?

Mam chyba GL zrobionego CK ale ze stajni Dinafem jak dobrze pamiętam luknij tam a zobaczysz?.

Pamiętam że rósł jak chciał hehehe?.

Bardziej agresywną w uprawie jest tylko z tego co próbowałem to Amnesia Kush od Dinafem.

Idz za radą krótki weg dostosowany do wysokości i do powierzchni boxa roślina urośnie ci minimum 3

razy na flow.

Pozdro.?

Tak właśnie dziś go oglądałem, myślę koło 14 dni wrzucę zdjęcia jak wyglądają w 14 dniu i będę cekał na rady:)

Witam Wszystkich i zapraszam do oglądania oraz komentowania:)

Dziewczynki mają dziś 11 dzień życia wydaję mi się że jest ok, tylko mam zastrzeżenia do jednej rzecy mianowicie listki są

delikatnie wykrzywione do dołu nie wiem czy się powinieniem czymś martwić czy wszystko ok ?

Temperatura dzień 26-27/ noc około 17-18

Wilgotność dzień około 65%-75% /noc około 80%

post-42806-0-72320100-1460204609_thumb.j

post-42806-0-61427700-1460204649_thumb.j

i tutaj dwa zdjęcia tych wykrzywionych listków o których wspominałem

post-42806-0-21243900-1460204696_thumb.j

post-42806-0-96566200-1460204720_thumb.j

Nie masz się czym przejmować :) Wszystko wydaje się być w porządku  :trawka:

A ogólnie może to być spowodowane czymś konkretnie? bo zauważyłem tak na 6 że się delikatnie wykrzywiają, a ogolnie wydaje mi się że jest wszystko w normie:) Pozdrawiam

Ładnie wystartowałes, pro sprzęt,bio tabsy,ziemia light, chłopaki dobrze radzą, tu raczej problemów nie będzie. Pozdro i z fartem do mety!!!

Witam wszystkich zgromadzonych.

Zaczął się 15 dzień i moje pytanie czy wszystko jest wporządku? wydaje mi się że nie są jakieś okazałe jak na ten dzień, i drugie moje pytanie ile je jeszczę przytrzymać na wegu?

Niestety tylko dwa zdjęcia bo na szybko, proszę o pomoc.

Pozdro!

TEMPERATURA: Dzień 26 - 27.5/ Noc około 17.5- 18.5

WILGOTNOŚĆ: Dzień około 60% / Noc około 70%

post-42806-0-10986500-1460494405_thumb.j

post-42806-0-67672300-1460494428_thumb.j

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+