Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 600W | Barneys Farm Critical Kush


Recommended Posts

Siema VITO, czyli jak są jakieś kolwiek problemy to mam użyć BACTREX po 1litr i po 3 dniach powtórzyć tak samo? bo ogólnie w ulotce mam napisane : że jeżeli roślina nie wygląda za dobrze to 1gr na litr wody i pisze zeby nigdy nie stosować czesciej niż raz na dwa tygodnie. Doradz jak możesz bo nie mam pojecia, ogólnie je dziś podlałem taka mieszanka ale po 400ml wszystko podzieliłem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ogólnie tak myslałem z tym flushem że to nie wypłuka streszcze Ci mojego babola:)

w 5 tygodniu podlałem miesznka Bactrex+Orgatrex tak jak zaleca producent później sobie ubzdurałem że maja jakiś nie dobór i podłałem jeszczze raż i wtedy dostały podupie i je przenawoziłem a odstęp był 9dni... później wyczytałm że musi być minimum 14. Od tamtej pory mam z  nimi problemy próbowałem tego flusa ale nie dało rady i niektóre są popalone a niektóre mają takie brązowiejące liscie. co proponujesz żeby jed podlać po tym litrze i zostawić czy jakieś dalsze instrukcje? bo do 5-tego tygodnia szło wszystko cacy. Dziękuję za pomoc;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Łowca pytałeś o osuszacz, ja zakupiłem ten i szczerze go wszystkim polecam, u mnie była wilgotność rzędu 65%-67% i na jednej 4 mocy zbija ja do 47% na momencie zbiornik 3litrowy wymieniam minimum 2 razy na dobe, mozna podpiac odpływ do kanalizacji albo jakiegos zbiornika i po sprawie. Polecamhttps://pl.trotec.com/produkty/maszyny-homecomfort/osuszanie/osuszacz-powietrza-serii-homecomfort/ttk-75-e/

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+