Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 150W | Pure AK


Recommended Posts

Witam wszystkich...

Daje coś nowego jak obiecałem...

Szybkie info:

Temperatura - ogarnięta, bez zmian (20/26 noc/, 28/30 dzien)

Wilgotność - 30-40%

Odrostów w ch**, chyba idzie dobrze :D

W ostatnim tygodniu ( od soboty do dziś podlana samą wodą z dodatkiem octu. PH non stop w granicy 6-6,5. Jutro planuje podlać, 1 litr + zestaw Bio-Grow, Bloom, Top-Max z lekko podwyższoną dawką.

 

Dzień - 45/ 9 Flo

 

DSCN3249

DSCN3248

DSCN3247

DSCN3246

DSCN3245

DSCN3244

DSCN3243

DSCN3242

DSCN3241

 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No widać , że FIM i HPS robią dobra robotą  :)

:malina:

 

Tak na marginesie....to nie wiem czym to jest spowodowane , ale Twoja AKaczka kompletnie różni sie od mojej. Widać to po strukturze i kształcie liści.....ciekawe nie ? Tak różne feno ? 

 

Zauważyłem że liście wyglądają całkiem inaczej, ale dopóki idzie bez kłopotów nie martwi mnie to :)

 

Kolego nie powinny w tym stadium zolknac liscie pod samym szczytem glownym wiec dzieje sie z nia zle ph do sprawdzenia jesli jest O.K to ma ostre niedobory.Mialo byc lepiej a jest jak zawsze heheh. :peace:

Kolego, widzę że bardzo chciałbyś żeby nic mi nie wyszło. Muszę Cię zmartwić. Żółty odcień to tylko chu***a jakość zdjęcia. Roślina jest zieloniutka i niczego jej nie brakuje. Kwitnie elegancko tak więc daruj sobie swoje denne komentarze.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nic ztych rzeczy niech urosnie Tobie plant gigant bys mial palenia tyle bys mogl sie w nim kapac ale twoja duma zaslepia rob tak dalej rzeczywiscie ostro zmienia swiatlo kolor lisci najbardziej to widac na ostatniej focie i ostatnio tez stawales murem i wyszlo jak wyszlo bede sledzil a ja tu widze zlego poczatki. :peace:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

:mur:

Dobra. I tego się trzymaj...

Obserwuj ale nie komentuj już ok?

Pozdro

 

To po ch*j za przeproszeniem zakładasz GrowLoga? Ludzie chcą Ci pomóc a ty olewasz pomoc i zakazujesz komentowania... 

Wiesz po co są komentarze (nie wiem czy zauważyłeś, ale już sama nazwa o tym mówi) służą do K O M E N T O W A N I A.

Widać że ma żółte liście jak cholera, zrób coś z tym póki możesz bo będzie za późno. Obudzisz się pod koniec flo z pretensjami że nikt ci nie chciał pomóc i ściągnąłeś 5g z krzaka..

Słuchaj doświadczonych.. Jaki smaku miałby interes w tym jakby tobie nic nie wyszło?

Głupoty takie czasami piszecie że aż nie wiem co powiedzieć czy zjebać czy śmiać się z tego..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ale o GrowLoga nie trzeba się prosić.

Założyłeś go z własnej woli więc nie rozumiem twojej spiny..

Smaku napisał wyraźnie, że NA TY ETAPIE NIE POWINNY ŻÓŁKNĄĆ LIŚCIE i moim zdaniem ma racje.

Twoja roślina nie ma jeszcze tak wielkich kwiatostanów, że musiała by ciągnąć zapasowy towar z liści..

Wychodzi na to, że jedyną osobą, która ma jakiś problem jesteś ty..

Wycziluj trochę i posłuchaj rad a nie się dupą odwracasz do świata..

Rady bardziej doświadczonych ludzi są cenne i czasem warto ich posłuchać.

Dzięki GrowLogowi uratowałem swoją pierwszą uprawę i zgadnij kto mi w tym pomógł. 

Oczywiście Smaku, za co serdecznie dziękuję.

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+