Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150W | Pure AK


Recommended Posts

Szybki update w sumie tylko po to żeby poczytać jak bardzo jest z nią źle i czy już ją wywalić czy jeszcze potrzymać...

Roślina po flushu, potem nie podlewałem 5 dni i przez tydzień sama woda z cytryną. Wczoraj podlałem z połową dawki biobizza tj. 1 litr wody 0,5ml BioGrow, 1ml BioBloom i 0,5ml TopMax

 

Dzień 64/28 Flo

 

DSCN3333

DSCN3332

DSCN3331

DSCN3330

DSCN3329

 
Sorry za jakość ale robione na prędce.
Pozdro.
Wszelkie zjeby przyjmę ze spokojem...

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

tak się zastanawiam jeszcze nad ponownym flushem. Wcześniejszy który robiłem to było 6 litrów wody (tylko tyle miałem odstanej) z wyregulowanym ph przez cytrynę...

Może to za mało? Ludzie piszą że robią flusha prysznicem w wannie. Czy tak można skoro z prysznica woda nie jest odstana i PH przynajmniej u mnie ma około 7,5 - 8.

Jak mam jej pomóc...?  :Facepalm:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kolego i zeby nie bylo zebym Tobie zle zyczyl.Napisze tobie jakie popelniles bledy i jak moze dasz rade z nich wybrnac bo az zal mi patrzec jak ona jest zajechana.

Pierwsze nim zaczniesz uprawe sprawdzasz wode jej ph jesli nie masz miernika elektronicznego to polecam nawet zwykle krople do sprawdzania ph wody z akwarystycznego ten miernik ph i wilgotnosci wbijany w ziemie wez wyslij na wysypisko smieci,sprawdzaj ph przed i po podlaniu.

Drugie nigdy ale to nigdy w zyciu nie lej octu by regulowac ph i zadnych innych kwasow lepiej wydac troche na jakis regulator w grow szopie lub do ustawienia mozesz uzyc wody RO jesli wiesz co to jest?jesli nie to podpowiem tobie jest to woda demiralizowana,destylowana lub przepuszczona przez filtr odwroconej osmozy lecz takowy filtr jest drogi czesto uzywany w akwarystyce.Mozesz tez w jakims baniaku zalac woda dolomit i pozniej mieszac z woda do uzyskania odpowiedniego ph w ostatecznosci woda kupna ale tu tez musisz wiedziec ze nie kazda sie nadaje jesli masz juz jakas uzyc to ja polecam Dobrowianke.

Po trzecie nigdy nie pusz sie jak ktos tobie cos radzi bo wszystko bylo widac jak na dloni ze jest z nia cos nie halo nawet fotki robione pod wlaczonym swiatlem by nie bylo widac w jakim jest stanie .

Po ostatnie leszcze lowi sie w jeziorze a ja do nich sie nie zaliczam bo czytajac twoje bluzgi w moim kierunku to albo jestes mlody i to forum nie dla ciebie albo opanuj emocje i wez na wstrzymanie,bo kto wie czy nie mogl bym byc twoim ojcem hehe jesli myslisz ze wszystko co wczesniej pisalem to bzdury teraz mozesz to oszacowac do czego doprowadziles nie chciales mojej rady ja juz 18 lat uprawiam outdoor i jakies 3 ind i tez mialem trudne poczatki i wszystko bralem na klate i wyciagalem wnioski a ty popelniasz ten sam blad w drugiej uprawie.Teraz jesli chcesz zeby ona odzyla to przygotuj wode tak jak pisalem i ja ostro przelej pozniej zacznij podlewac z nawozami na kwitnienie zaczynajac od polowy dawki podlewaj w schemacie papu-dzien przerwy-woda czysta-przerwa-papu  stopniowo zwiekszajac dawke nawozu.Zawsze podlewaj by woda wyplynela do podztawka.Albo pomoze albo nie bo jest naprawde w oplakanym stanie.Pozdro i zycze jej szybkiego powrotu do zdrowie. Jak to bylo Srak Maroca hehehe.I nie pizgaj juz wiecej fochow tylko sie sluchaj doswiadczonych growerow.Bless :puff:

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+