Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 150W | Pure AK


Recommended Posts

Ogólnie to słabo. Po przelaniu, była dopiero raz podlana samą wodą w niedziele 1,3 litra. Dopiero po tej ilości wyszło coś dołem.  Phz podstawki poniżej 7. Jutro podam jej litra z połową dawki biobizza. Ogólnie panienka żółta i brzydka. Niby topy troszeczkę podrosły i włosy zrobiły się żółte/pomarańczowe... Zapach czuć na większej powierzchni.

Raczej nie wróżę nic dobrego. Poczekam z tydzień jak nie będzie znaczniejszej poprawy to leci na out. Fotki postaram się dodać jutro przy podlewaniu, wtedy też zadam kilka pytań ;)

Pozdrawiam i dobrej nocy życzę

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dodaje foty. Podlane dzisiaj litrem wody z małymi dawkami biobizza. Nie wiem czy ma to jeszcze jakiś sens... 

Ty razem mam jedno pytanie. wy****ć ją już? Z niej już na bank nic nie będzie... Włosy zrobiły się pomarańczowe jak by była gotowa do ścink... ???

Trichomów nie ogladałem

 

DSCN3355

DSCN3354

DSCN3352

DSCN3351

DSCN3349

DSCN3347

DSCN3346

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Miś - ale u Ciebie to już nawet jest co ciąć ;) Od czego u Ciebie się zblokowały? Może też poobcinam te uschnięte liście...

Wróce z roweru oblookam trichomy. Poczekam co się stanie po tym biobizzie pare dni jak nic to scinam te małe topki bo są fajnie zbite i ładnie pachną... Tylko małe trochę :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam. Mały i chyba ostatni post w sprawie AK  :Facepalm:

Od Flusha minęło 12 dni. Przez ten czas była podlana chyba 3x samą wodą i raz dostała malutką dawkę biobizza. Nie widze poprawy. 23 lipca poobrywałem najbardziej żółte liście. Dzisiaj jak widać znowu jest ich w ch*j! :/

W tym tygodniu idzie pod nóż. Głównego topa spróbuję w paleniu, reszta pójdzie na masło :) 

 

DSCN3378

DSCN3377

DSCN3374

DSCN3370

DSCN3368

 
Pozdro!  :hemp_cook:

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+