Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 150W | Pure AK


Recommended Posts

Co Ty gadasz ? ;) To , że ludzie mają swoje zdanie to wdłg. mnie jest OK. Nie koniecznie musisz się z nimi zgadzać , ale zdanie innych growerów ( bynajmniej dla mnie ) jest zawsze istotne. Jak zaczynałem swoją zabawę z konopiami w 2006 roku to kilka razy ratowali mi dupę :) Więc nie ma co brać do siebie komentarzy , tylko na chłodno przeanalizować i albo zrobić jak radzą , albo zrobić jak się chce :) Wybór zawsze jest Twój ;)

 

Oglądając Twoje fotki....to powiem Ci szczerze.....że oprócz tego , że są do góry nogami to ja nic złego nie widzę.

 

Pozdrawiam :peace:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No niby tak. Ale nie ma co się sugerować...wdłg. mnie. Zobacz ile jest przypadków tych samych odmian roślin a nie dość , że wyglądają inaczej to nawet potrafią inaczej na te same nawozy reagować.....i c..uj wie dlaczego tak jest :)

 

Ja jestem dobrej myśli co do Twojej panienki :)

Będę kibicował i zaglądał ;)

 

3m się 

Pozdrawiam

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

I h*j wielki... roślina z dnia na dzień usycha bardziej :/ Gorąc na maxa. 31-34 stopnie w dzien, w nocy dochodzi prawie do 30

Mam nadzieję że to od temperatury bo jutro przenoszę box do piwnicy.

Dla pewności w zeszłym tygodniu zrobiłem małego flusha z wodą o ph około 5,5. Nic nie pomogło. Kwiaty się nie powiększają, a liście usychają... Używałem na początku cytryny do zakwaszania wody. Później przerzuciłem się na ocet. Czy możliwe że to jej szkodzi? 

 

DSCN3316

DSCN3315

DSCN3314

DSCN3313

DSCN3312

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A nie podchodzi to bardziej pod przenawożenie. Tabele biobizza rozumiem tak że raz na tydzień podaje się zalecaną dawke. Ja lałem co podlanie czyli ostatnio co 2 dni troszkę mniejsze ale jednak lałem z nawozami.... Może przenawoziłem?

Bo jeśli to braki jakieś to znaczy że ten biobizz to wielka du*a. Podlewam zawsze wodą z kranu odstaną i z dodatkiem octu/cytryny wiec teoretycznie ph nie powinno być złe. Zmierzyłem dzisiaj to co wyszło dołem i ma około 6,5. Sam już nie wiem co myśleć. Jak się wku***ę to wywalę ją też na out

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wdłg. mnie podchodzi jak najbardziej. Weź pod uwagę , że częste podlewanie nawet Bio nawozu może spowodować blokadę rośliny przez co nie może pobierać skł.odżywczych.....Więc poleć teraz kompletnie samą odstaną kranówą bez żadnych dodatków kilka ładnych podlań i obserwuj co się dzieje dalej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

.Więc poleć teraz kompletnie samą odstaną kranówą bez żadnych dodatków kilka ładnych podlań i obserwuj co się dzieje dalej.

 

Pozdrawiam

 

Ale ocet czy cytrynę chyba muszę zapodać bo moja odstana kranówa ma PH 8 a nawet więcej . Regulator PH zamówię za parę dni bo czekam na wypłatę :P

Będę podlewał najbliższy tydzien samą wodą tj. 1litr co 2 dni i zobaczymy. Walnąłem HPS-a na samą górę może temperatura tez spadnie chociaż o 2 stopnie...

Dzięki Scorp

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+